X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Економіка Канади"

Завантажити презентацію

"Економіка Канади"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Економіка канади Підготували учениці 10-б класу Стоколюк Вікторія та Гурова Євгенія

Слайд 2

економіка У Канаді є розвинена ринкова економіка . Канада — член Організації економічної співпраці і розвитку(ОЕСР) і Великої Вісімки (G8). Економіка країни зростає швидкими темпами та з низьким рівнем безробіття і великими урядовими надлишками в федеральному бюджеті. 

Слайд 3

Канада — високорозвинена індустріально-аграрна країна.  Основні галузі промисловості: гірничодобувна та переробна, харчова, деревообробна, паперова, транспортного обладнання, хімічна, рибна, нафтова і газова. Транспорт — залізничний, автомобільний, річковий, озерний, морський, повітряний.  Головні порти: Ванкувер, Сет-Іль, Порт-Карт, Тандер-Бей, Монреаль. У економіці Канади виділяються сектори добувної промисловості й сільського господарства обробної промисловості, будівництва та сфера обслуговування.

Слайд 4

Канада — одна з небагатьох країн-експортерів енергоносіїв у світі: великі поклади природного газу знаходяться на східному узбережжі, а нафти — в Альберті. Є і великі поклади нафтових пісків Атабаски — друге після Саудівської Аравії родовище нафти у світі. У Квебеці,Британській Колумбії, Ньюфаундленді і Лабрадорі,  Онтаріо і Манітобі гідроелектроенергія найпоширеніша і найдешевша.

Слайд 5

Канада — одна з найбільших у світі виробників сільськогосподарської продукції. Канадські прерії, розбудовані значною мірою завдяки раннім хвилям української еміграції, є одними з найбільших постачальників пшениці й інших зернових культур. 

Слайд 6

Канада, найбільший виробник цинку й урану, також має великі родовища інших природних ресурсів, як от:золото, нікель, алюміній, свинець. 

Слайд 7

Є в країні і високорозвинена переробна промисловість у південному Онтаріо і Квебеку; тут же і знаходяться автобудівні заводи, філіали багатьох американських і японських автомобільних компаній, що є ключовими в економіці цих провінцій.