X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Цікаві податки

Завантажити презентацію

Цікаві податки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Податок на повітря У Візантії сплачували майновий податок залежно від розмірів нерухомості – чим більшими вони були, тим більшу суму податку доводилось платити. Тому цей податок і назвали “податком на повітря”

Слайд 3

Податок на зношення зубів На сході один паша брав з підданих податок на зношення своїх зубів. У такий спосіб він намагався компенсувати собі шкоду, яку нібито наносила його зубам неякісна місцева їжа.

Слайд 4

Податок на вбивство У Стародавній Русі платили судове мито – “віру”: за вбивство невинного чужого холопа злочинець сплачував його господарю вказану ним суму та додатково князю 12 гривень. Якщо зловити убивцю не вдавалося, то “віру” платили мешканці того округа, де знайшли жертву.

Слайд 5

Податок на горобців Цей податок впровадили у ХVІІІ ст. У Вюртемберзі (Німеччина). Господар кожного дому зобов'язаний був знищити дюжину горобців, за що отримував 6 крейцерів. Якщо він не робив цього або не міг підтвердити факт знищення птахів, то мав сплатити в казну податок у розмірі 12 крейцерів.

Слайд 6

Податок на очі На початку ХVІІІ ст. Влада Башкирії впровадила податок на очі. Розмір платежу залежав від кольору очей – сірі оцінювались у 8 алтин (1алтин =3 копійкам), а чорні – “лише” в 2-3 алтини.

Слайд 7

Податок на туалети Римський Імператор Васпасіан впровадив податок на суспільні туалети. Коли його син Тит поморщився побачивши гроші, які привезли до палацу з “місць стягнення податкового платежу”, Васпасіан сказав вислів, що став крилатим: “Гроші не пахнуть”