X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ЛІС – ЛЕГЕНІ НАШОЇ ПЛАНЕТИ

Завантажити презентацію

ЛІС – ЛЕГЕНІ НАШОЇ ПЛАНЕТИ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Проект на тему: ЛІС – ЛЕГЕНІ НАШОЇ ПЛАНЕТИ 2009р. Комунальний заклад “Навчально-виховне об’єднання І-ІІІ ступенів №16 – дитячий юнацький центр “Лідер” Кіровоградської міської ради Кіровогрдаської області Виконали: учні 9-11 класів керівник: Макаренко О.В.

Слайд 2

Мета: з’ясувати значення лісу в житті людини, обгрунтувати необхідність раціонального використання лісових ресурсів, сприяти екологічному вихованню учнів, прививати любов до лісу та бережного ставлення до нього. Завдання: 1) Дослідження лісових масивів нашого краю; 2) Фотосинтез, як умова збереження озонового прошарку; 3) Чудодійні речовини.(Фітонциди) Питання: «Ліс для людини, чи людина для лісу?».

Слайд 3

Дослідження лісових масивів нашого краю “У лісових справах не може бути байдужості. Народу нашому вічно жити на цій землі.”

Слайд 4

Ліс – явище географічне! “Ліс не тільки через закономірності свого поширення по землі, а й через відображення у своєму колективному організмі, в елементах взаємодії, які його становлять, у його впливі на середовище завдяки залежності всього його життя й внутрішньої організації від географічного середовища – є явище географічне.” (вчений – лісівник Г.Морозов) Ліс і його територія це єдине ціле, це “географічний індивідуум, або ландшафт”

Слайд 5

“Топчу, топчу, ряст – хай здоров’я дасть.” Гармонія з природою

Слайд 6

Допомога в насадженні лісу Авторське фото (Катальпа) субтропічне дерево, прикраса Кіровограда.