X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Найнебезпечніші тварини планети

Завантажити презентацію

Найнебезпечніші тварини планети

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Найнебезпечніші тварини планети

Слайд 2

Людину завжди вабило все найзагадковіше і незвідане. А дика природа і тваринний світ не тільки досить цікаві, але й дуже небезпечні. Грізні хижаки, готові вступити в сутичку з будь-якою живою істотою на планеті, отруйні змії, комахи, на вигляд маленькі і нешкідливі, але дуже кровожерливі, мешканці морських глибин і повітряного простору - людині завжди були цікаві брати наші менші. У дикій природі свої закони, головний з яких, як відомо, свідчить, що виживає найсильніший. І людина далеко не завжди виходить переможцем. Пропонуємо Вашій увазі добірку найнебезпечніших тварин планети. Перевіряти на собі достовірність представлених фактів: гостроту іклів і бивнів, токсичність отрут, швидкість руху і силу удару дикої тварини - настійно не рекомендуємо.

Слайд 3

Африканська отруйна жаба. Жаба «Коко», як її називають індіанці, дуже мала за розміром - всього 2-3 см в довжину, але це не заважає бути їй одною з найнебезпечніших тварин планети. Індіанцям Південної Америки варто великої праці зловити таку жабу. Кожна спіймана особина на вагу золота. У чому ж цінність крихітної коко? Справа в тому, що під впливом високих температур (а індіанці готують жабу на вогнищі), шкіра коко виділяє найсильнішу отруту, моментально вражає будь-яку тварину. Отрути, отриманої від однієї такої жаби, вистачить для того, щоб вбити не один десяток людей. Це сильна отрута тваринного походження. Вона набагато небезпечніше ціаністого калію, тетродотоксина риби фугу і отрути середньоазіатської кобри.

Слайд 4

Білий ведмідь. Вираз «ведмедик клишоногий» явно не стосується до цієї тварини. Білі ведмеді тільки з вигляду неповороткі. Насправді ж вони спритні, швидкі і чудово плавають у крижаній воді. Відмінно розвинені зір, слух і нюх не дозволять ведмедеві залишитися голодним. Крім того, тварина володіє величезною силою. Одним лише ударом своєї потужної лапи, білий ведмідь може позбавити життя і тварини, і людини.

Слайд 5

Африканський буйвол. Розлючений буйвол - тварина вкрай небезпечна. Своїми гострими рогами він здатний проткнути людину. Буйвол, що мирно пасеться в стаді дуже рідко нападає на людину першим. А ось поранена тварина буде битися до кінця і не відступить, поки не вдарить свого кривдника.

Слайд 6

Гіпопотам. В Африці дуже багато людей гинуть від атак гіпопотамів, особливо ті, хто зважився подорожувати річкою. Вони здатні розвивати досить таки велику швидкість на суші. Нападають в більшості випадків, самки, яким необхідно захистити від людини своє дитинча.

Слайд 7

Африканський і індійський слон. Ці розумні тварини відповідальні за вбивства 500 чоловік в рік. Слон - найбільша наземна тварина в світі. Під його «гарячу лапу» краще не потрапляти, така зустріч може закінчитися серйозними наслідками. Володіючи величезною масою, слон легко може затоптати людину. Крім того, тварини дуже швидкі. У критичній ситуації слон може розвивати швидкість до 40 км / ч.

Слайд 8

Скорпіон. Від укусу скорпіона щорічно помирає від 800 до 2000 осіб - більш точна статистика недоступна, так як багато хто з цих людей живуть у віддалених від цивілізації місцях. З 1500 видів скорпіонів лише 25 смертельно небезпечні - особливо африканський скорпіон, який примудряється «плюватися» отрутою на відстань до одного метра! Вдень скорпіони сплять і стають активними лише вночі, тому в країнах, де водяться отруйні види, необхідно перед сном перетрушувати простирадла та одяг.

Слайд 9

Австралійський крокодил. 2000 людських жертв на рік на рахунку у цих хижаків. Крокодил - чудовий мисливець. Будьте обережні і не переплутайте його з колодою! Маскування - основний коник крокодила. Ця обережна і терпляча тварина здатна тривалий час лежати нерухомо, чекаючи жертву. Йому не важко провести весь день в повному заціпенінні, щоб у сутінках потягти в воду неуважного порушника спокою.

Слайд 10

Африканський лев. Голодний лев - тварина дуже небезпечна. У дикій природі леви харчуються в основному спійманими зебрами і антилопами-гну. Але якщо довгий час полювання безуспішне, рухомі найсильнішим почуттям голоду, ці тварини нападають і на людину. Дорослий лев за один прийом їжі здатен з'їсти до 30 кг м'яса.

Слайд 11

Біла акула. «Біла смерть» як ще називають цього хижака, по праву вважається одним з найнебезпечніших представників тваринного світу. Світле забарвлення допомагає акулі в полюванні, дозволяючи їй залишатися непоміченою на тлі підводних скель. Харчуються хижаки переважно тюленями і китами. Іноді акула може прийняти людину за тюленя. Відчувши в зубах кістку, замість тюленячого жиру, відпускає, однак людині після такої зустрічі навряд чи вже допоможе.

Слайд 12

Австралійська медуза. Відома також як «морська оса» є одною з найбільш небезпечніших для людини твариною. Щороку від отрути її прозорих щупальців гине до 20 людей. Отрута медузи настільки токсична, що її вистачить для того, щоб за раз вбити 60 осіб. Агресію по відношенню до людей медуза, як правило, не проявляє. Але будь-який необережний рух і ненавмисна зустріч з її щупальцями може призвести до сумних наслідків.

Слайд 13

Отруйні змії. Щороку від укусів отруйними зміями в світі гине до 50 тисяч людей. Велика частина смертей припадає на частку азіатської отруйної кобри. Першими змії на людей не нападають (якщо тільки це не кобра, що охороняє яйця). Ймовірність бути укушеним є у людини, яка випадково наступила на змію, або мав дурість взяти змію на руки.

Слайд 14

Москіти. Ці маленькі комахи можуть принести великі неприємності людині. У кращому разі зустріч з цим комаром обійдеться свербінням і почервонінням шкіри. Але москіти - переносники малярії і небезпечних захворювань. Щорічно від паразитів, перенесеними москітами, помирає близько 2 млн. чоловік. Страждають в основному від цих комах жителі Африки.

Слайд 15

Використані ресурси Інтернету: http://samogo.net/articles.php?id=755 http://ecoportal.su/news.php?id=37203 http://horrorzone.ru/page/den-hishhnikov-samye-opasnye-zhivotnye-planety http://www.zoopicture.ru/samye-opasnye-zhivnost-v-mire/

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біографія