X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Біографія Богдана Хмельницького

Завантажити презентацію

Біографія Богдана Хмельницького

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Біографія Богдана Хмельницького Підготувала учениця 8-А класу КЗСОР “Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей” Охрименко Діана 600×388

Слайд 2

З того часу Хмельницький гетьманувати став. От тоді ж то козаки, діти, друзі, молодці Стиха словами промовляли: «Ей, гетьман Хмельницький, Богатир наш Зиновій Богдан чигиринський». Довгим та тяжким був шлях України до незалежності, але дух визволення, який жив у серці українського народу впродовж віків, піднімав на боротьбу його кращі сили, плекав видатних державних діячів, військових керівників, мудрих звитяжців. Серед них особливе місце посідає постать Богдана Хмельницького, невід'ємна від найсвятіших прагнень українського народу до волі, щастя, справедливості. Саме з Богданом Хмельницьким пов'язане становлення української держави, формування української нації.

Слайд 3

Богдан Хмельницький (6 січня 1596 — 6 серпня 1657)

Слайд 4

Український державний і політичний діяч. Шляхтич руський, реєстровий козак, військовий писар (1637 — 1638), гетьман Війська Запорозького (1648 — 1657). Організатор повстання проти панування шляхти в Україні, яке переросло у Національно-визвольну війну українського народу проти Речі Посполитої.

Слайд 5

Засновник козацької держави на теренах Центральної України — Війська Запорозького, більш відомої як Гетьманщина. Через ненадійність кримських союзників та важку війну з Річчю Посполитою, у 1654 році в Переяславі уклав військовий союз з Московським царством.

Слайд 6

З життя книг...

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біографія