X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Найбільші комахи та павуки планети

Завантажити презентацію

Найбільші комахи та павуки планети

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Найбільші комахи та павуки планети Презентацію підготувала Кащенко Ірина Петрівна, вчитель початкових класів Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 ім. В.І.Чуйкова

Слайд 2

Дроворуб - титан (лат. Titanus giganteus). Живе у Французькій Гвіані та Бразилії. Личинок цих жуків ніхто ніколи не бачив, проте вважається, що вони харчуються і ростуть усередині дерев. Досягає у довжину 21 сантиметр.

Слайд 3

Жук-слон зустрічається у Мексиці та Венесуелі. Цікавий факт: цикл життя дорослої особини від одного до трьох місяців.

Слайд 4

Гігантські довгоногі коники (лат. Macrolyristes corporalis). Живуть у Малайзії.

Слайд 5

Жук-голіаф (лат. Goliathus giganteus). Живе у Гані, Кот д'Івуар. Їжа цих жуків складається в основному з деревних соків і фруктів.

Слайд 6

Тарган - носоріг (лат. Macropanesthia rhinoceros). Живе в Австралії. Це найбільший тарган в світі.

Слайд 7

Фаланга. (Лат. Galeodes). Живе у Пустелі Близького Сходу. Цікаво, що при атаці фаланга лякає противника гучним звуком, який з’являється при зіткненні і терті хелицер одна об другу. Люблять ховатися в спальних мішках солдат.

Слайд 8

Мегапалочнік Чана (лат. Phobaeticus chani). На сьогоднішній день вважається найдовшою комахою в світі. Він був виявлений місцевими жителями в лісах острова Калімантан в 1989 році. Розмах кінцівок цих комах майже непомітний і досягає 35 см. Це найдовша комаха в світі.

Слайд 9

Гігантська уета. (Лат Deinacrida) Живе у Новій Зеландії. Вважається одною з найважчих комах у світі. Деякі екземпляри у вазі не поступаються горобцеві.

Слайд 10

Павлиноочка (Attacus atlas). Живе у Південно-Східній Азії. В Індії цих шовкопрядів розводять для виробництва шовку.

Слайд 11

Дорожня оса. Основна їжа цих комах - павуки-птахоїди. Цікавий факт: вони полюють на тарантул і згодовують їх м'ясо своїм личинкам.

Слайд 12

Гігантські водяні клопи. Цікавий факт: у Таїланді вони вважаються делікатесом. Їх розводять і збирають за допомогою ліхтарів з чорним світлом, а потім смажать і вживають в їжу.

Слайд 13

Птахокрил королеви Олександри. (Лат. Ornithoptera alexandrae) Живе в Папуа - Новій Гвінеї. Це найбільший метелик в світі. Найперший в історії примірник був здобутий за допомогою дробовика.

Слайд 14

Китайський богомол. (Лат. Tenodera sinensis) Вперше вони були привезені до Північної Америки з Китаю в 1895 році для боротьби зі шкідниками.

Слайд 15

Птахоїд - голіаф. (Лат. Theraphosa blondi). Живе у тропічних лісах Південної Америки. Самки птахоїда - голіафа іноді закінчують залицяння поїданням партнера.

Слайд 16

Величезний Азіатський Шершень. (Лат. Vespa mandarinia japonica). Живе в Японії. Цікаво, що розсерджений шершень здатний переслідувати свого кривдника на відстані трьох миль. У середньому вони вбивають сорок чоловік на рік. Це більше, ніж будь-яка інша хижа тварина в Японії.

Слайд 17

Метелик-вітрильник - Ornithoptera alexandrae - з Папуа-Нової Гвінеї важить більше 25 грамів. Розмах крил у самок більше 28 сантиметрів.

Слайд 18

Гігантський рівноногий рак. Живе у Мексиканській затоці. Цікавий факт: він є прямим родичем мокриць.

Слайд 19

Терафоза Блонда. Живе в тропічних лісах Південної Америки. Цікавий факт: цей павук здатний полювати на жаб, ящірок, мишей і навіть невеликих змій.

Слайд 20

Південноамериканська совка (Erebius [Thysania] agrippina). Великий нічний метелик. В 1934 році в Бразилії була спіймана найкрупніша особина з розмахом крил 30,8 см. Аналогічний екземпляр був спійманий в 1997 році ентомологом Маріо Каллегарі на півночі Перу.

Слайд 21

Використано ресурси Інтернету: http://www.dezinfo.net/foto/45545-samye-krupnye-nasekomye-planety.html http://www.zoopicture.ru/samyx-krupnyx-nasekomyx-v-mire/ http://whoyougle.ru/texts/largest-insects http://igorek44.livejournal.com/30066.html http://nasekomoe.info/?cat=30

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія