X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Дивовижні рослини планети

Завантажити презентацію

Дивовижні рослини планети

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Дивовижні рослини планети Вчитель Чупова Т. А.

Слайд 2

10 місце: Сама аскетична рослина. Вельвичия - росте на півдні Африки, в пустелі Намібії. Листя цієї рослини закручується тюрбаном навколо себе самих. Оскільки в Намібії майже ніколи не йдуть дощі, вельвичия використовує своє листя для поглинання вологи.. з туманів, що прилітають з Атлантики, а потім крапля по краплі передає її корінню.

Слайд 3

9 місце: Жовтці. На думку народу, ця трава має суворий характер - звідси і назва. Ця квітка - сама високогірна Європи - зустрічається на висоті до 4 300 метрів над рівнем моря. Жовтців Ranunculus lobatus знаходили на висоті до 6 400 метрів над рівнем моря.

Слайд 4

8 місце: гінко Саме древнє нині зростаюче дерево - це гинко, Чжэцзян, що росте в китайській провінції. Цей вид виник ще в юрський період, близько 160 млн років назад. У Японії гинко називається "Срібною абрикосою".

Слайд 5

7 місце: сагуаро найбільший кактус у світі, сагуаро, росте в Мексиці і штаті Арізона. Він легко досягає висоти в 15 метрів, а важить від 6 до 10 тонн. У квітці сагуаро- 3500 тичинок, які настільки великі, що дрібні птах в'ють іноді там гнізда.

Слайд 6

6 місце: верба арктична найпівнічніше дерево (кущі) у світі, його гілки можуть досягати 5 метрів в довжину, але вони ніколи не піднімаються вище, ніж на 10 см від землі. Таким чином верба захищається від крижаного вітру і росте під сніговим покривалом протягом усієї зими.

Слайд 7

5 місце: Едельвейс найромантичніша рослина - Едельвейс. Насправді йдеться не про одну квітку, а групі декількох крихітних квіточок, зібраних разом. Едельвейси дуже добре захищені від холоду, можуть рости не лише на скелях, але і в долинах.

Слайд 8

4 місце: Непентес найбільша хижа рослина, здатна переварювати найбільшу здобич відноситься до сімейства непентових. Жаби, птахи і навіть щури попадаються в його пастки і перетравлюються за допомогою ферментів. Росте в тропічних лісах Азії, на о. Борнео і Індонезії.

Слайд 9

3 місце: аморфофалус Сама смердюча у світі рослина - аморфофалус. Він росте в тропічних лісах і пахне гниючою рибою. Увесь острів Суматра буквально пропахнув цим запахом.

Слайд 10

2 місце: кропив'яне дерево найнебезпечніша жаляча рослина - Новозеландське кропив'яне дерево. Воно може убити собаку і навіть коня, упорскуючи їм під шкуру суміш сильних отрут. Тонкі пекучі волоски на листі містять гістамін і мурашину кислоту.

Слайд 11

1 місце: Орхідеї. Сімейство цих рослин - одне з найчисленніших у світі. Воно налічує більше 25 тисяч видів, більшість з яких росте на деревах, але, на відміну від рослин-паразитів, використовує їх тільки як опору. Це рослина на подив невибагливо, а при цвітінні не викликає алергії. На Гавайських островах в Тихому океані орхідеї настільки розплодилися, що фраза "Зважте чверть фунта орхідей" є цілком звичайною. Розповідали, що Патріція Аркетт будучи нареченою відомого актора Ніколаса Кейджа, зажадала до весілля чорну орхідею, автограф Сэлинджера і вінчальна сукня з Тібету. Автограф Сэлинджера, по щастю, якраз продавався на одному з аукціонів, за сукнею довелося злітати в Тібет. А отримав чорну орхідею Кейдж отримав простіше простого: він просто пофарбував квітку чорною фарбою.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство