X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Найдивовижніші рослини планети

Завантажити презентацію

Найдивовижніші рослини планети

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Найдивовижніші рослини планети Кащенко Ірина Петрівна, вчитель початкових класів Уманської загальнгоосвітгньої школи №5 ім. В.І.Чуйкова

Слайд 2

10 місце: Найаскетичніша рослина. Вельвічія - росте на півдні Африки, в пустелі Намібії. Листя цієї рослини закручуються тюрбаном навколо себе самих. Так як в Намібії майже ніколи не йдуть дощі, вельвічія використовує своє листя для поглинання вологи ... з туманів, що прилітають з Атлантики, а потім крапля за краплею передає її корінню.

Слайд 3

9 місце: Жовтці. На думку народу, ця трава має суворий характер - звідси й назва (по-рос. «лютики»). Ця квітка – найвисокогірніша в Європі - зустрічається на висоті до 4 300 метрів над рівнем моря. Жовтці Ranunculus lobatus знаходили на висоті до 6 400 метрів над рівнем моря.

Слайд 4

8 місце: Найдавніше нині зростаюче дерево - це гінкго, що виростає в китайській провінції Чжецзян. Цей вид виник ще в юрський період, близько 160 млн. років тому. У Японії гінко називається «Срібним абрикосом».

Слайд 5

7 місце: Найбільший кактус у світі, сагуаро, росте в Мексиці і штаті Арізона. Він легко досягає висоти 15 метрів, а важить від 6 до 10 тонн. У квітці сагуаро - 3500 тичинок, які настільки великі, що дрібні птахи в'ють іноді там гнізда.

Слайд 6

6 місце: Іва арктична - найпівнічніше дерево (чагарник) у світі, його гілки можуть досягати 5 метрів в довжину, але вони ніколи не піднімаються вище, ніж на 10 см від землі. Таким чином верба захищається від крижаного вітру і росте під сніговим покривалом протягом всієї зими.

Слайд 7

5 місце: Найромантичніша рослина - Едельвейс. Насправді мова йде не про одну квітку, а групу з декількох крихітних квіточок, зібраних разом. Едельвейси дуже добре захищені від холоду, можуть виростати не тільки на скелях, а й у долинах.

Слайд 8

4 місце: Найбільша хижа рослина, здатна перетравлювати найбільшу здобич. Відноситься вона до сімейства непентових. Жаби, птахи і навіть пацюки потрапляють в її пастку і перетравлюються за допомогою ферментів. Росте в тропічних лісах Азії, на о. Борнео та Індонезії.

Слайд 9

3 місце: Найсмердючіша в світі рослина - аморфофаллус. Він росте в тропічних лісах і пахне гниючою рибою. Весь острів Суматра буквально пропах цим запахом.

Слайд 10

2 місце: Найнебезпечніша жалюча рослина - Новозеландське кропив'яне дерево. Воно може вбити собаку і навіть коня, впорскуючи їм під шкіру суміш сильних отрут. Тонкі пекучі волоски на листках містять гістамін і мурашину кислоту.

Слайд 11

1 місце: Орхідеї. Сімейство цих рослин - одне з найчисленніших у світі. Воно налічує понад 25 тисяч видів, більшість з яких росте на деревах, але, на відміну від рослин-паразитів, використовує їх лише як опору. Ця рослина на диво невибаглива, а при цвітінні не викликає алергії. На Гавайських островах в Тихому океані орхідеї настільки розплодилися, що фраза "Зважте чверть фунта орхідей" є цілком звичайною. Розповідали, що Патриція Аркетт, будучи нареченою відомого актора Ніколаса Кейджа, зажадала до весілля чорну орхідею, автограф Селінджера і вінчальну сукню з Тибету. Автограф Селінджера, на щастя, якраз продавався на одному з аукціонів, за сукнею довелося злітати до Тибету. А чорну орхідею Кейдж отримав простіше простого: він просто пофарбував квітку чорною фарбою.

Слайд 12

У презентації використані ресурси Інтернету: http://nevsedoma.com.ua/index.php?newsid=47354 http://fishki.net/comment.php?id=47077

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія