X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Найрозумніші тварини планети

Завантажити презентацію

Найрозумніші тварини планети

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Найрозумніші тварини планети Кащенко Ірина Петрівна, вчитель початкових класів Уманської загальноосвітньої школи №5 ім. В.І.Чуйкова

Слайд 2

Маленький зубастий кит. До цих пір невідомо яким чином кити знаходять на відстані один одного. Цей кит хоч і маленький, мозок у нього достатньо великий, але навіть з ним - лише десятий рядок у рейтингу найрозумніших тварин у світі.

Слайд 3

Головоногі (восьминоги, кальмари). Їх можна віднести до нічних тварин, так як вдень їх активність значно знижена. Восьминоги живуть серед скель і водоростей. Є найрозумнішими серед безхребетних. Вони піддаються дресируванню, мають гарну пам'ять, відмінно навчаються, здатні розрізняти геометричні фігури та їх розташування (вертикально або горизонтально). Впізнають людей, звикають до тих, хто їх годує і можуть навіть стати ручними.

Слайд 4

Вівці. Мають добре розвинуту пам'ять, впізнають обличчя людей і тварин. Погану репутаю вівці отримали за свою боязкість, але ніяк не за інтелект. У це складно повірити, але це факт - вівці - в десятці найрозумніших тварин світу.

Слайд 5

Папуга Какаду. Найбільш товариські птахи. Какаду дуже допитливі, легко йдуть на контакт, добродушні, рухливі. Ці птахи дуже люблять ласку і можуть вимагати до себе уваги. Вони прекрасні артисти. Розлуку переносять важко, можуть самі собі вищипувати пір’я.

Слайд 6

Ворони. У списку найрозумніших тварин у світі всього два види птахів, серед них - ворони, які вважаються найрозумнішими птахами у світі. Воронам властиво злодійство. Вони фахівці не тільки в дрібних крадіжках, але й пташенят. Ці розумні птахи здатні відрізнити властивості грунту, а саме, коли їм не вдається розбити горіх, вони піднімаються високо з ним і кидають на тверду поверхню. Також вони можуть рахувати до п'яти.

Слайд 7

Мавпи. Здатні бачити себе в дзеркалі і прекрасно усвідомлювати що це вони. Можуть контролювати своє оточення, спілкуватися з представниками свого виду, у них навіть розвинені певні мовні навички.

Слайд 8

Пацюки. Ці тварини не тільки розумні, але й дуже мстиві. Вони можуть нанести шкоду навіть людині, в їх сечі можуть міститися елементи, які здатні нашкодити людині. Ці елементи виділяються лише у випадку, коли пацюки мстять. У щурів чудова здатність адаптуватися, також вони легко розпізнають отруєні приманки і легко дістають їжу з пасток, не потрапляючи в них.

Слайд 9

Дельфіни. Відомо, що британська розвідка під час війни використовувала дельфінів як диверсантів. До речі, деякі вчені припускають, що дельфіни можуть бути розумнішими навіть за людей. До речі, дельфіни ніколи не сплять в повній мірі, оскільки дві півкулі їх мозку вимикаються поперемінно.

Слайд 10

Слони. У слонів відмінна пам'ять і високий інтелект. Аристотель якось сказав, що слон - "тварина, яка перевершує інших в дотепності й інтелекті". Зв'язуються слони між собою на далекій відстані гуркотом, який видають, а їхні побратими в свою чергу, завдяки чутливій шкірі на підошвах отримують сигнал. Таким чином у списку найрозумніших тварин у світі вони на другій сходинці.

Слайд 11

Мавпи. Поки вважається, що найрозумніші мавпи - це горили і шимпанзе. Сила, здатність будувати і оберігати житло, різноманітна міміка та жестикуляція, здатність користуватися знаряддями праці, - це основні особливості шимпанзе.

Слайд 12

Використано ресурси Інтернету: http://www.liveinternet.ru/users/mserg112/post139228886/ http://copypast.ru/2011/05/10/umnejjshie_iz_umnykh.html http://animalworld.com.ua/news/news_518?page=2

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія