X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Найжахливіші рослини планети

Завантажити презентацію

Найжахливіші рослини планети

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Найжахливіші рослини планети Кащенко Ірина Петрівна, вчитель початкових класів Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 ім. В.І.Чуйкова

Слайд 2

Кривавий зуб

Слайд 3

Цей милий грибок схожий на пожовану жувальну гумку, яка сочиться кров'ю і пахне полуницею. Але не здумайте його з'їсти, бо це буде останнім «ласощем», який Ви скуштуєте у своєму житті. Грибок відомий людству з 1812 року і вважається неїстівним, тобто колись, в темні-претемні часи жив геній, який пожертвував на славу науки своїм життям, щоб застерегти нащадків від поїдання цього "ласоща". Крім своїх видатних зовнішніх якостей, ця мерзота має антибактеріальні властивості і містить хімічні речовини, що розріджують кров. Та що там говорити, незабаром цей гриб може стати заміною пеніциліну (який, до речі, був виведений з гриба виду Penicillium notatum). Якщо Вам не вистачає гострих відчуттів, і Ви маєте намір в щоб те не стало увічнити своє ім'я в анналах історії (премія Дарвіна і звання самого тупого самогубця на планеті Земля у вас, вважайте, вже в кишені), то просто лизніть це чудо природи ...

Слайд 4

Лялькові оченята У кращому випадку, ця «краса» схожа на інопланетний бур'ян, а в гіршому на вкопаний в землю тотем з насадженими на нього людськими очима, яким серійний вбивця позначив місце поховання всіх своїх 666 жертв. Ця незвичайна рослина отримала назву "лялькові оченята". Існує так само менш промовиста назва цього остраху - білий воронець. Ніякими особливостями, крім свого зовнішнього вигляду ця рослина не має, можете навіть її спробувати на смак, потім розкажете про свої відчуття.

Слайд 5

Гриб морський Часом, споглядаючи подібні творіння, починаєш замислюватися про осудність творця. Звичайно ж, бувають випадки, коли і огидні речі виявляються на перевірку досить приємними на смак, запах ... але це не той випадок: гриб, який отримав назву "смердючий ріг восьминога", не тільки огидно виглядає, але й смердить, так, що не описати словами.

Слайд 6

Диявольський кіготь "Диявольський кіготь" - це щось на зразок колючок нашого реп'яха, які будучи запущеними міткою рукою кращого друга не раз заплутувалися в вашому волоссі. Головна відмінність між цими двома приліпалами полягає в зовнішньому вигляді: якщо колючки реп'яха - маленькі симпатичні грудочки, які так і просяться в руки, то диявольський кіготь більше схожий на злісного павука-людожера, який тільки й чекає, щоб вчепитися Вам в глотку. Коли сь ці демонічні штуковини "водилися" тільки в Арізоні, де корінні американці (індіанці) плели з них страхітливого вигляду кошики і викладали ними цілі "мінні поля", які вороги частіше оминали. Сьогодні "демонічні кігті" вже повністю окупували весь Північний захід США.

Слайд 7

Слайд 8

Китайський мишецвіт Все ж таки Бетмен не випадково вибрав символом залякування кримінального населення Готем кажана. Бо ці породження темряви жахливі: маленькі злі очі, тонкі лапки з величезними гачкуватими ногтіщами, гострі зубки, пухкеньке тільце, нерівномірно покрите волоссям, і величезні крила - чим не опис страшного монстра із чергового страшного, фільму жахів? І якщо Ви один з тих, хто вважає їх милими звірятами, що харчуються фруктами, то напевно змінете свою думку, коли одна з цих тварюк вчепиться вам в обличчя і висмокче до краплі всю вашу кров ..., але, на жаль, для Вас буде вже пізно. Матінка природа потрудилася на славу в спробі створити найстрашнішу і разом з тим найогиднішу рослину, наділивши її всіма відмінними ознаками кажана і додавши для вірності пучок жгутовидних щупалець. Це породження дитячих кошмарів отримало назву китайський мишецвіт.

Слайд 9

Слайд 10

Рука Будди

Слайд 11

Не знаю який недоумкуватий геній вирішив, що ця штуковина схожа на руку Будди, як на мене це щось швидше нагадує хентайні щупальця, які ось-ось пов’яжуть чергову красуню. На перевірку мерзенні щупальця виявляються досить-таки їстівним, можна навіть сказати смачним, цитрусовим фруктом, який неймовірно популярний в Китаї та Японії. Китайці та японці радіють від поїдання цієї дивини. По суті, рука Будди, - це дивного вигляду лимон, в якому часто крім шкірки нічого й немає. Фрукт приваблює східні народи не тільки незвичайним зовнішнім виглядом, але і своїми ароматичними властивостями: в Японії з нього заварюють чай, а в Китаї зберігають удома як талісман, який приносить в будинок удачу, щастя, відганяє всяку нечисть і дарує довголіття. Ще з цих Лимонових щупалець роблять варення, мармелад і духи, які пахнуть фіалками. І трохи про серйозне: традиційно вважається, що Будда може хитро загортати, згортати і перевертати свої пальці вчасно молитви і в такі моменти його руки дуже схожі на ці монстровідні Лимончики. Ви як хочете, але якщо це дійсно так, то якби мені випала можливість зустріти в темному підворітті Будду або добряка Фредді Крюгера, я б з великою ймовірністю вибрав останнього.

Слайд 12

Венерина мухоловка

Слайд 13

Слайд 14

Смію припустити, що ще якихось пару мільйонів років тому ці чудовиська пожирали динозаврів і були повноправними господарями планети. Але еволюція - це ворог максималізму і всі гіганти вже або вимерли, або для того щоб вижити придбали більш земні розміри, тому сьогодні мухоловка - це невелика рослина, що харчується виключно комахами, гусеницями, слимаками та жабами. Як це працює: всередині пащі-листка розташовано безліч дрібних чутливих волосків. Жертва, заповзає на лист, дратує ці волоски, які в свою чергу подають сигнал до скорочення клітин внутрішньої частини листа і «паща" починає закриватися. Через деякий час внутрішня частина листа починає виділяти травну рідину і знесилена від безуспішних спроб вибратися назовні жертва починає повільно перетравлюватися (цей процес займає досить тривалий час. Наприклад, щоб переварити слимака мухоловці потрібно близько тижня).

Слайд 15

Кедрово-яблучний гниючий гриб

Слайд 16

Що перетворює соковите здорове яблуко в гниючу грудку мерзенного жаху, що дає притулок цілого виводка хробаків? Якщо Ваша відповідь кедрово-яблучний гниючий гриб (скор. КЯГГ), то, швидше за все, Ви проявили кмітливість і просто прочитали це хитре переплетення букв, що прикрашає початок цієї розповіді! КЯГГ - грибкова інфекція, яка перетворює яблучні і кедрові плоди до невпізнання. Про цю гидоту хоч щас можна знімати фільми жахів: інфіковані плоди буквально за кілька місяців перетворюються в огидних потвор. Ось як це відбувається: з крихітної спори грибка розвивається значних розмірів кулясте тіло - від 3,5 до 5 сантиметрів в діаметрі. При намоканні ця мерзота розшаровується, утворюючи мерзотні вусики. В результаті, кедрові горішки і яблучка перетворюються на маленьких злобних Ктулху.

Слайд 17

Раффлезія

Слайд 18

Слайд 19

Раффлезія - паразитична рослина сімейства молочайних (Euphorbiacea) з найбільшими квітками в світі, деякі з яких сягають в діаметрі більше одного метра і маси більше одинадцяти кілограмів. Паразит проводить більшу частину свого життя в тканинах рослини-хазяїна, в ролі якого виступають ліани із сімейства Виноградових, що виростають у вологих тропічних лісах Індонезії і Філіппін. У цієї незвичайної рослини відсутнє стебло і коріння, а його основну частину складає гігантська квітка з п'ятьма м'ясистими пелюстками. Гігантський паразит був відкритий ще в 1818 році, під час експедиції Томаса Стемфорда Раффлза Раффлезія на острів Суматра. Знайдений тоді екземпляр був 1 метр в діаметрі і важив 6 кілограмів. Мандрівників вразив не стільки сама квітка і її неймовірні розміри, як жахливий трупний запах, що виходив від неї. Через це незвичайного запаху квітку раффлезії запилюють звичайні мухи. До речі квіти - це єдине, що залишилося у раффлезії від її родичів - «нормальних» покрито насінних рослин. Ведучи паразитуючий образ життя на «тілі» ліан, раффлесія повністю втратила всякі ознаки рослини - коріння, стебла, здатність до фотосинтезу, а всі поживні речовини паразит отримує з «тіла» господаря. Проросток раффлезії поступово впроваджується в коріння рослини-хазяїна за допомогою присосок. Ті частини проростка, які з якоїсь причини виявилися поза «тіла» господаря просто відмирають. Імовірно, насіння раффлезії, пробуджуються до проростання під впливом виділень потенційних рослин-господарів. Ці ж речовини і орієнтують напрямок росту проростків.

Слайд 20

Китайська рунічна квітка Плоди "рунічної квітки" володіють лякаючими формами, завдяки яким вони схожі на маленьких картопляних людей. Китайці викорчовують цих крихітних підземних жителів з землі, щоб використовувати їх нагі беззахисні тіла, як панацею від всіх хвороб, серед яких імпотенція, рак, СНІД, недоумство і т.д., і т.д ... Перш ніж перетворитися в цілющий порошок, чоловічки піддаються всіляким тортурам, в числі яких: кип'ятіння, освіжовування, замочування в самогоні і розчленування.

Слайд 21

Слайд 22

Поркупинський томат Поркупин - деревний дикобраз.

Слайд 23

Поркупинський томат - виростає на Мадагаскарі півтораметрове чудовисько, листя якого вкриті страхітливого вигляду колючками оранжевого кольору. У цього шипастого чуда-юда неймовірно красиві фіолетові квіти, зібрані в грона, якими він приманює до себе своїх жертв: і ось ви вже нахиляєтеся, щоб зірвати один з них і опиняєтеся насадженими на "смертоносні" шипи. Крім того, що поркупинський томат колючий і отруйний, його ще практично неможливо вбити: більшість хімікатів йому байдуже і він може пережити люті холоди і навіть сильну посуху. Як Ви вже зрозуміли це творіння природи - монстрообразний бур'ян, який поставив за мету свого існування захоплення вашої присадибної ділянки. За короткий час одна рослина може наплодити цілу армію поркупинських томатиків, які за кілька тижнів перетворяться в 1,5 метрових гігантів, кожен з яких буде боротися до останнього і проллє не один літр вашої крові, перш ніж буде з коренем викорчуваний з землі.

Слайд 24

У презентації використані ресурси Інтернету http://straxa-net.pp.ua/?p=906 http://ves-elo.ru/index.php/interesno/54-a-vy-ne-znali/354-samye-zhutkie-rastenija-planety-zemlja http://nnm.ru/blogs/lapuchka_/samye_zhutkie_rasteniya_planety_zemlya/page2/#comment_15963870

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія