X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Світова економічна криза 1929 - 1933"

Завантажити презентацію

"Світова економічна криза 1929 - 1933"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Світова економічна криза 1929 - 1933

Слайд 2

Світова криза або “Велика депресія” Вели ка депре сія -загальносвітова потужна економічна криза, яка настала восени 1929 року та тривала до кінця 1930-х років. У різних країнах Велика депресія мала різні хронологічні межі, проте найпомітнішою була в країнах Західної Європи та США.

Слайд 3

Причини та передумови Серед економістів немає одностайності щодо причин Великої депресії. Існують декілька теорій щодо її передумов, але широко вважається, що у виникненні економічної кризи відіграла роль сукупність факторів.

Слайд 4

Кейнсіанство Основна ідея Кейнса була проста: щоб утримувати повну зайнятість, уряди, в період сповільнення економіки, повинні допускати бюджетний дефіцит, оскільки інвестиції приватного сектора є недостатніми для збереження виробництва на нормальному рівні і вивходу економіки з рецесії.

Слайд 5

Монетаризм Монетаристи, у тому числі  Мілтон Фрідман та актуальний (з 2006 року) голова Федеральної резервної системи Бен Бернанке, вважають, що Велика депресія була викликана головним чином скороченням грошової маси, наслідком неправильної політики американської Федеральної резервної системи і продовженням кризи у банківській системі.

Слайд 6

Австрійська школа Інше пояснення наводить австрійська економічна школа. Вони, як і монетаристи, більшу частину провини за депресію кладуть на Федеральну резервну систему створену в 1913 році, але, на відміну від монетаристів, вони стверджують, що головною причиною Великої депресії було розширення грошової маси в 1920-х роках, що призвело до буму незабезпечених кредитів.

Слайд 7

Інші теорії Марксистське пояснення пояснює депресію кризою надвиробництва, притаманною капіталізму. Теорія біржової бульбашки стверджує, що інвестиції у виробництво були набагато більшими за реально необхідні. Теорія стрімкого приросту населення пов'язує кризу з великою кількістю дітей у сім'ї

Слайд 8

Наслідки

Слайд 9

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія