X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Криза трьох років

Завантажити презентацію

Криза трьох років

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Криза трьох років - як допомогти своїй дитині стати самостійним? Prezentacii.com

Слайд 2

Вашій дитині виповнилося два з половиною роки? Радійте, малюк вже так багато може робити самостійно. А головне, що і він починає усвідомлювати свою самостійність і проявляти активність, вириваючи з маминих рук одяг або ложку з криком - Я САМ! Я САМА!

Слайд 3

Дитина САМ хоче управляти своїми дії, думками і собою нарешті, а тут Ви, дорослий, весь час йому в цьому заважаєте. Маленька людина хоче самостійно одягтися, вмитися, поїсти, вимити посуд і підлоги, але Ви, розумна мама, звичайно ж, поруч, і звичайно ж думаєте: "Неправильно одягнеться, обіллє водою, забруднити ... і взагалі, ми запізнюємося ..., я все зроблю сама і швидше і краще ... ".

Слайд 4

Чого Ви досягнете, роблячи за дитину всю цю та подібну роботу? Найперше - це скандал, істерика, образи, даремно витрачені нерви й багато чого іншого, те, що станеться тут і зараз. Через десять-двадцять прохань дитина перестає просити пилосос, через рік-два Ви просите його допомогти Вам пропилососити, але він не виявляє жодного інтересу до цього процесу.

Слайд 5

Результат - до чотирьох-п'яти років дитина смикає маму - одягни, застебни, зав'яжи ... Ну, те, що Ви привчаєте майбутнього дорослого до самостійності - це зрозуміло всім. Але Ви також привчаєте його до праці, заохочуєте мислити, думати логічно, оцінювати ситуацію, оцінювати свої можливості, знайомитися зі своїм потенціалом, розвивати дрібну моторику, фантазію, мова, дисциплінувати, долучатися до дорослого життя, нарешті.

Слайд 6

Так що ж все-таки робити?

Слайд 7

Спробуйте сісти зручніше, розслабитися і зважити - чого ж усе-таки більше , "позитивного" або "негативного", в цей страшний "діагноз" - Кризу трьох років, я думаю, з "позитивним" питань не виникне. А от що робити, якщо крім "негативного" в кризі Ви не бачите нічого?

Слайд 8

Криза трьох років починається приблизно в 2,5 року і закінчується в 3,5. Вважається одним із самих складних, але важливих і потрібних етапів розвитку і становлення особистості дитини. Prezentacii.com

Слайд 9

Радянський психолог Л.С. Виготський виділив сім загальних симптомів:

Слайд 10

Негативізм - прагнення постійно суперечити дорослим.

Слайд 11

2. Упертість - прагнення відстояти свою вимогу.

Слайд 12

3. Норовистість - бунт проти старих норм і правил.

Слайд 13

4. Свавілля - наше улюблене - "Я сам!"

Слайд 14

5. Протест, бунт - постійний стан війни, як з собою, так і з оточуючими.

Слайд 15

6. Знецінення - норм поведінки, вашого авторитету і т.п.

Слайд 16

7. Деспотизм - намагається підпорядкувати собі все і вся його оточує.

Слайд 17

І найголовніше - постарайтеся, хоча б на секунду, стати на місце Вашого малюка і зрозуміти: як це, постійно сперечатися з "вищим" за зростом і статусу, щохвилини доводячи йому, що ти не тільки маленька дитина з обов'язками, а Справжній Людина з правами!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота