X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Римська імперія

Завантажити презентацію

Римська імперія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Греко-Перські війни та спарта. Підготувала: учениця 6-Б класу. Баш Єлизавета

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Картинки до Греко-Перських війн. (500-449рр. До н.е..)

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Воїни греків.

Слайд 12

Підсумок Перемога греків у цих війнах пояснювалася більш високим, ніж у персів, рівнем соціально-економічного розвитку та перевагою вільного ополчення греків над Перською армією, що складалася в основному з воїнів, завербованих у підлеглих персам племенах, а головне тим, що для греків ця війна мала визвольний характер.

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Спадок Спарти Найбільший спадок Спарта залишила у військовій справі. Дисципліна — необхідний елемент будь-якої сучасної армії. Бойовий стрій спартанців — попередник фаланги армії Олександра Македонського, а також далекий родич сучасного розгорнутого ланцюга піхоти. Значний вплив Спарта спричинила і на гуманітарні сфери людського життя. Спартанська держава — прообраз ідеальної держави, описаної у діалогах Платона. Відвага трьохсот спартанців у битві при Фермопілалах була темою для багатьох літературних творів, сучасних кінострічок. Слово лаконічний, у значені малослівної людини, походить саме від назви країни спартанців Лаконії.

Слайд 17

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія