X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Освіта в УРСР в період застою

Завантажити презентацію

Освіта в УРСР в період застою

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Освіта в урср в період “застою”

Слайд 2

У 1966-67 рр. у школах республіки розпочався перехід на нові навчальні програми та підручники. У вищій та середній школах ввели нові навчальні предмети: генетика, кібернетика, тощо. У 1972 відбувся перехід до загальнообов'язкової системи освіти.

Слайд 3

Цікавий факт: У 1980р. в Україні 99% випускників восьмирічок продовжували навчання у девятих класах або в навчальних закладах, що давали середню освіту.

Слайд 4

Нововведення Новим явищем стало навчання у районних міжшкільних комбінатах, відвідування яких, готувало учнів до опанування робітничих професій. Наприкінці 70-их років такими комбінатами було охоплено понад 2 млн учнів. Одним з головних завдань школі була підготовка нової робітничої зміни.

Слайд 5

З 1971 р. професійно-технічним училищам почали надавати статус середніх навчальних закладів. Кількість таких училищ зросла за 10 років у 6.3 рази, а кількість учнів – у 10 разів. 8-річні школи реорганізовували у 9-річні, а середні – у 11-річні.

Слайд 6

Через господарські реформи країні були потрібні фахівці із вищою та середньою спеціальною освітою. Тому кількість ВУЗів збільшувалась. З 1965 по 1985 кількість фахівців із середньою спеціальною освітою зросла на 2,2 млн осіб, а з вищою на 1,8 млн осіб.

Слайд 7

Русифікація У другій половині 60-их – на початку 80-их р. в освіті тривав процес русифікації. Починаючи з 1979 р. Всюди запроваджувалось вивчення російської мови для дітей з 5 років. Що спричинило кількості українських шкіл на 8.7 тис. впродовж 1960-80років.

Слайд 8

Плюси та мінуси у системі освіти + На навчання сюди приїжджали з інших соціалістичних країн. + Україна мала потужну та розгалужену мережу середніх та вищих навчальних закладів. Зниження якості та престижності вищої освіти. Русифікація вищої освіти.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія