X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Історія Німеччини

Завантажити презентацію

Історія Німеччини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Німеччина в 20 – 30 рр. ХХст. Встановлення нацистської диктатури Парад „червоних фронтовиків – воєнізованої організації КПН (1926 р.)

Слайд 2

План:

Слайд 3

Листопадова революція 1918р. 3 листопада 1818р. – повстання моряків в Кілі, які відмовилися виконувати наказ командування вийти в море і вступити в бій з переважаючими силами британців. Гасла революції: - скасування військового стану; - відновлення демократичних свобод; - 8 – ми годинний робочий день Революційний загін (9 листопада 1918 р.) Визначте причини революції в Німеччині?

Слайд 4

Вільгельм ІІ з онуками,1914р. 9 листопада 1818р. – повстання в Берліні. Імператор Вільгельм ІІ утік до Нідерландів. Сформовано новий уряд – Раду народних уповноважених на чолі з Ебертом. 1919р. Ф. Еберта обрали президентом країни. Ф. Еберт Рада Народних уповноважених – утворена з представників СДНП та НСДПН Коли в Німеччині було повалено монархію?

Слайд 5

Повстання проти уряду Ф. Еберта. Завершилося поразкою комуністів. Роза Люксембурґ Карл Лібкнехт 13 квітня 1919 року в Мюнхені була проголошена Баварська радянська республіка, яка проіснувала три тижні.

Слайд 6

Наслідки Листопадової революції: Спрогнозуйте розвиток Німеччини після Листопадової революції?

Слайд 7

18 федеральних земель Веймарська республіка 1 липня 1919р. – 1933р. Форма правління Форма територіального устрою Форма політичного режиму 31 липня 1919р. - Веймарська Конституція Ф. Еберт – І президент Гінденбург- останній президент За Конституцією 1919р. визначте державний лад Німеччини

Слайд 8

Територіальні зміни в Європі за Версальською угодою 1919р. Які території втратила Німеччина? Спрогнозуйте наслідки цих втрат для Німеччини

Слайд 9

Банкнота у сто мільярдів марок Робітники з корзинами для білизни йдуть отримати заробітну плату “У нас була інфляція: монети зникли, паперові гроші друкувалися із все більшою кількістю нулів після цифр. Ми були на папері мільйонерами і мільярдерами, і в остаточному підсумку наші мільярди перетворилися в ніщо…” Зі спогадів вчительки Вільгаміни Сефкес про 1923р. Які економічні проблеми довелося долати німцям за часів Веймарської республіки? 1922р.: 1$ =10марок; 1923р.1$ =1000000м.

Слайд 10

Порівняно швидко лідером цієї партії став Адольф Гітлер. січень1919 р. - створено Німецьку робітничу партію (ДАП). В квітні 1920р. ДАП перейменували у Націонал – соціалістичну робітничу партію Німеччини (НСДАП). Виступ А.Гітлера на одних з перших зборів нацистів У націонал – соціалістичну партію вливався широкий потік найрізноманітніших людей, які переслідували при вступі часом протилежні цілі. .. Не стану заперечувати, що … такі речі, як життєві блага і, скажімо, блиск красивої форми, зіграли в моєму виборі не останню роль”. В. Шелленберг. Яким був соціальний склад НСДАП?

Слайд 11

Про що свідчили дані виступи?

Слайд 12

Охарактеризуйте розвиток Німеччини на 1929р.? Період відновлення (1924 – 1929рр.)

Слайд 13

Версальський договір породив нацизм. Карикатура Прокоментуйте зміст карикатури.

Слайд 14

А. Гітлер (Шикльгрубер)- 1889 – 1945рр. Перше видання «Mein Kampf»,1925р.

Слайд 15

Засади нацизму: «Господь Бог покладається тепер лише на одних німців…»

Слайд 16

Просування нацистів до влади: Яким шляхом нацисти прийшли до влади? Які фактори цьому сприяли?

Слайд 17

Нацистський марш на честь призначення А.Гітлера рейхканцлером (1933 р.) Важливим етапом зміцнення влади Гітлера було знищення ним своїх політичних противників у партії. Лідер штурмовиків (СА) Ернст Рем виступав за переділ власності в Німеччині, що могло позбавити Гітлера підтримки великого капіталу. Гітлер за допомогою охоронних загонів (СС) в ніч на 30 червня 1934 р. фізично знищує керівників СА. “Ніч довгих ножів”

Слайд 18

Знаряддя кривавого режиму: Гестапо ( таємна поліція); СА (штурмові загони); СС (охороні загони); СД (служба безпеки) Перші в'язні нацистських концентраційних таборів У 1933 р. вже формально було заборонено всі політичні партії‚ крім НСДАП, що злилася з державою. Різка зміна державного ладу та суспільного життя супроводжувалася насиллям і породжувала посилення каральних органів держави.

Слайд 19

Спалення нацистами книг “не німецьких авторів ” Контроль нацизму над свідомістю мас Засоби масової інформації — друк, радіо — залежали від міністра пропаганди Й.Геббельса. Його відомство було поставлено на службу нацизмові

Слайд 20

Публічне приниження нацистами євреїв Антисемітизм став офіційною політикою фашистської держави 6 млн.євреїв стали жертвами нацизму

Слайд 21

“Гітлерюгенд” - монопольний молодіжний підрозділ “Третього рейху” Сфери діяльності: Ідеологічна обробка молоді; Фізична підготовка Напередодні ІІ світової війни ця структура охоплювала майже всю молодь Німеччини.

Слайд 22

Охарактеризуйте політику “Третього рейху ” в галузі суспільних відносин

Слайд 23

18 округів Регіональна структура німецької економіки Жорстке державне регулювання 1933р. – створена Генеральна рада німецького господарства, в якій поряд з чиновниками працювали і провідні представники підприємницьких кіл. У нацистській Німеччині було ліквідовано профспілки, а замість них утворено Німецький робітничий фронт, що включав робітників і роботодавців. Керівники підприємств ставали "вождями трудового колективу". Контроль над заробітною платою було доповнено введенням загальної трудової повинності.

Слайд 24

Економічна політика Німеччини Військові витрати нацистської Німеччини Безробіття в провідних країнах Європи і США ( у %) Визначте особливості економіки нацистської Німеччини. Рік 1933 1934 1935 1936 1937 1938 Частка військових витрат у державному бюджеті (%) 23 49 56 68 70 74

Слайд 25

Чи існувала можливість уникнення приходу нацистів до влади в Німеччині?

Слайд 26

Використані матеріали сайтів: htth://uk.wikipedia.org/wiki/ //htpp://www.shcool.xvatit.com www.krugosvet.ru/ www.ukrmap.kiev.ua/index. qiq.ws/.../deti_gitlera_gitlerjugen Автор презентації – Дудар Т.Ю.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія