X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
німеччина

Завантажити презентацію

німеччина

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала: учениця 9-а класу Кішин Анастасія Казкова Німеччина

Слайд 2

Палац Аугустусбург і мисливський замок Фалькенлуст в місті Брюль Палац Аугустусбург. (Augustusburg ) І мисливський замок Фалькенлуст (Falkenlust ) Розташовані в садовому ландшафті міста Брюль і належать до найбільш ранніх зразків архітектури рококо в Німеччині XVIII століття. У 1984 році зараховані до списку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Ботанічний сад і зоопарк Вільгельма

Слайд 6

Ботанічний сад із зоопарком «Вільгельма», відомий своїми спорудами в мавританському стилі як "рай кам'яних стін", був закладений в 1848 році за наказом короля Вільгельма I. Це найбільший у Європі зоопарк, в якому містяться 10 000 видів тварин, рослин і архітектурних будівель і складає частину 8-кілометровій паркової зони в центрі Штутгарта.. Приблизно 1,8 млн. відвідувачів на рік роблять «Вільгельма» однією з найбільш часто відвідуваних визначних пам'яток в Баден-Вюртемберзі.

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Зліва від Нового палацу , якщо стати обличчям до Ювілейній колоні , на іншій стороні вулиці Плани знаходиться Старий палац . Колись на цьому місці виріс графський замок з глибоким ровом , заповнений водою. Навколо замку і формувався місто . Старий палац був зведений замість замку в 1553 - 1570 рр. З 1948 р. в Старому палаці влаштувалися колекції Вюртембергского земельного музею. Інший - протилежний від Нового палацу - кінець Двірцевій площі замикає колона Королівської асамблеї . Вона була побудована в 1856 - 1860 рр. . , Щоб влаштовувати там великі бали й концерти. Зараз в будівлі знаходиться Штутгартська біржа цінних паперів , а також картинна галерея , ресторан і одне з найпопулярніших і найбагатших традиціями штутгратскіх кафе , кондитерський асортимент якого налічує понад півсотні тортів і пірогенних власного виготовлення.

Слайд 10

У центрі площі Шіллерплаці, названій на честь великого німецького класика, який народився під Штутгартом, жив і навчався тут, встановлено пам'ятник Шиллеру, створений в 1839. Площа Шіллерплац обрамлена чудовими історико - архітектурними будівлями. Другою домінантою цієї площі служить євангельська Монастирська церква Св. Хреста. Це найстаріша церква Штутгарта.

Слайд 11

Замок в хмарах: дивовижна краса замку Гогенцоллерн в Німеччині.

Слайд 12

Замок в хмарах – так його називають німці і численні туристи, які приїжджають милуватися красою цього місця. На самій вершині Швабських Альп височить Гогенцоллерн – його краса здається неприродною і казковою. Це один з найкрасивіших замків Німеччини Замок був побудований в 11-му столітті і служив резиденцією для сім’ї Гогенцоллерів, яка управляла Пруссією і Бранденбургом в Середньовіччі. Замок неодноразово відновлювався і реставрувався, зараз це найпопулярніша визначна пам’ятка, розташована в 40 милях на південь від Штутгарта Якщо добиратися до замку на машині, ви побачите його здалеку. Профіль однойменної гори Гогенцоллерн, піднімається майже на 3 000 футів вище рівня моря. Замок, гора, хмари – все це створює вражаючу картину Для того, щоб піднятися до замку пішки, доведеться 20 хвилин підніматися нагору по крутих сходинках. Шлях цей лежить крізь прекрасний ліс, а піднявшись нагору вам відкриється чудовий вид на навколишню місцевість.

Слайд 13

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне