X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Німеччина XVIII століття

Завантажити презентацію

Німеччина XVIII століття

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Німеччина XVIII століття Мапа Священної Римської імперії Герб Священної Римської імперії

Слайд 2

Й.В. Гете

Слайд 3

Гумбольту. Березень 1832р. “Найвищий геній – той, хто в себе вбирає, все вміє засвоїти, не заскоджуючи власному призначенню…”

Слайд 4

“Життя і поезія не розпадаються в нього на два окремі світи: його життя було його поезією, його поезія була його життям” . І.Тургенєв. Гете. Пам’ятник Гете.

Слайд 5

Й.В.Гете.

Слайд 6

Народився 28 серпня 1749 року у Франкфурті-на- Майні Навчався в Лейпцизькому та Страсбурзькому університетах Був членом літературного гуртка “Буря і натиск” У 22 роки захистив дисертацію й отримав ступінь ліценціата

Слайд 7

Знав 6 мов, багато часу приділяв природничим наукам: ботаніці, зоології, анатомії, геології, оптиці. Коло інтересів складали музика, малювання.Очолював єнський університет, грав на клавесині та флейті, малював, танцював, фехтував, їздив верхи Творча активність Його будинок став місцем паломництва освічених шанувальником мистецтва та науки, 1827 року Гете був обраний почесним членом Ради Харківського університету. Зробив значний внесок у розвиток медицини, ботаніки, орнітології, мінералогії, педагогіки, історії, етнографії.

Слайд 8

Таємниця життя незбагненна, але ми не можемо відмовитися від спокуси все ж таки пізнати і зрозуміти її . Й.В.Гете.

Слайд 9

Ключові питання: 1.Чому саме так створено світ? 2.Хто вона - людина? Для чого вона? Звідки вона? Яке її призначення на Землі? 3.В чому сенс життя? 4.Як побудувати життя, щоб воно приносило радість, щастя, задоволення ? 5. Як спрогнозувати своє майбутнє?

Слайд 10

22 березня 1832 року помер

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія