X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Творча група вчителів математикиПетрівського району Кіровоградської області

Завантажити презентацію

Творча група вчителів математикиПетрівського району Кіровоградської області

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Творча група вчителів математики Петрівського району Кіровоградської області Керівник: Г. Лазарчук

Слайд 2

Керівник творчої групи Формування вмінь і навичок самостійної роботи учнів на уроках математики – одна з важливих умов розвитку навчальної діяльності.

Слайд 3

Проблема Особливості викладання математики в аспекті переходу на 12-річний термін навчання.

Слайд 4

Список членів групи Лазарчук Галина Олександрівна Швиданенко Лідія Степанівна Глущенко Людмила Іларіонівна Гирик Катерина Петрівна Мішура Алла Костянтинівна Дарчук Валентина Володимирівна Родзінська Юлія Квинтінівна Бурлака Лариса Георгіївна Лісайчук Наталія Сергіївна

Слайд 5

Вступ Метою створення даної творчої групи є впровадження в практику роботи вчителів різноманітних форм і методів роботи на уроках математики в умовах переходу на 12-річний термін навчання. Вирішення даної проблеми значною мірою залежить від творчої педагогічної діяльності вчителя; нових підходів до умов навчання в структурі 12-річної школи; створення сприятливих умов для самореалізації особистості кожного школяра в процесі навчання.

Слайд 6

Основні завдання Вивчення та обговорення особливостей викладання математики в класах, які навчаються за 12-річним терміном навчання. Створення творчої майстерні для вирішення проблем викладання в умовах переходу на 12-річний термін навчання. Розвиток педагогічної майстерності вчителів, педагогічного досвіду вчителів-новаторів, які викладають математику в класах, які навчаються за 12-річним терміном.

Слайд 7

Вересень 2009 Презентація проекту роботи творчої групи за 2009-2010 н.р. Обговорення та затвердження плану роботи Ознайомлення з нормативними документами щодо викладання математики.

Слайд 8

Листопад 2009 Вироблення стратегічних та методичних засад особливостей викладання математики в аспекті переходу. Апробація навчальної літератури як один із шляхів якісної підготовки підручників сучасної школи. Основні вимоги до навчальної літератури. Огляд літератури з визначеної теми.

Слайд 9

Робота між засіданнями Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроці математики. Вплив комп‘ютера на успішність учнів. Відвідування та аналіз уроку з метою вивчення ефективного використання інформаційно-комунікаційниз технологій. Урок провела Лазарчук Г.О. в 7 класі.

Слайд 10

Січень 2010 У січні місяці проведено відкритий урок у 7 класі з метою втілення в практику педагогічної діяльності творчих думок та ідей особливості викладання математики в аспекті переходу на 12-річний термін навчання. Тема уроку :Множення многочлена на одночлен”

Слайд 11

Березень 2010 Проблеми сучасного підручника: дидактико-методичні аспекти. Відвідування та аналіз уроку. (7 клас. Вч. Лазарчук Г.) Спостереження за формами і методами роботи вчителя щодо формування організації самостійного навчання учнів та розвитку їх творчого мислення з використанням сучасного підручника.

Слайд 12

Травень 2010 Підсумкова конференція на тему: ”Особливості викладання математики в аспекті переходу на 12-річний термін навчання”

Слайд 13

Підсумок роботи Членами творчої групи були розроблені завдання до контрольних зрізів з математики в 5-9 класах за 12-річним терміном навчання. Учасники творчої групи активно пропагують свої наробітки на обласних семінарах, методичних форумах, відкритих уроках. Робота творчої групи є ефективним доповненням до інших форм науково-методичної роботи, вона зорієнтована на розвиток особистості педагога, сприяє мотивації професійної діяльності, допомагає вчителям активно набувати особистого досвіду й інтенсивно вчитися на досвіді інших членів групи та у процесі спільної роботи.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Виховна робота