X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
«Школа сприяння здоров'ю»

Завантажити презентацію

«Школа сприяння здоров'ю»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Реалізація проекту «Школа сприяння здоров'ю»

Слайд 2

“Найвища цінність у людини-це її здоров'я.Вона зможе його оцінити,якщо його втратить” О.Захаренко. “Людина-найвищий продукт земної природи .Але для того, щоб насолодитися скарбами природи,людна має бути здоровою, сильною та розумною” І.Павлов

Слайд 3

Зміст 1.Мета, завдання та принципи реалізації проекту. 2.Основні напрямки. 3.Модель випускника ШСЗ. 4.Форми та методи реалізації. 5.Результати. 6.Використана література.

Слайд 4

Місія Формування середовища, в центрі якого-здоров'я та гармонійний розвиток кожної дитини. Вирішення проблем збереження і зміцнення здоров'я дітей

Слайд 5

Слайд 6

Завдання 1.Створення умов для задоволення потреб кожного учня у зміцненні здоров'я, фізичному та духовному розвиткові. 2.Розвиток соціальної й особистісної компетентності дитини. 3.Виховання в учнів відповідних мотиваційних та поведінкових характеристик, активної соціальної орієнтації на здоровий спосіб життя.

Слайд 7

Завдання 4.Організація науково-методичного та інформаційного супроводу. 5.Досягнення виконання правил збереження здоров'я. 6.Формування в учнів потребу морального, психічного та фізичного самовдосконалення.

Слайд 8

Принципи -послідовність у діях педагогів, батьків, психолога, медичних центрів; -систематичність у профілактичній роботі; -особистісно-орієнтований підхід; -саморозвиток особистості,формування навичок здорового способу життя; -об'єктивність,достовірність інформації, що використовується.

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Форми та методи роботи Центр профілактики ОРС Євмінова; Гурткова робота; Уроки фізичної культури; Співпраця з духовно-просвітницьким центром ім. св.р.княгині Ольги; Психологічна робота; Уроки курсу “Основи здоров'я”

Слайд 12

Обстеження 1-4 класів щодо виявлення патології опорно-рухової системи Сколіоз-29% Порушення постави-20,5% Змішаний тип-30% Норма-20,5%

Слайд 13

Профілактор ОРС Євмінова

Слайд 14

Співпраця з центром Євмінова

Слайд 15

Гурткова робота В середній та старшій школі проблема гіподинамії та перевантаження вирішується за рахунок введення спортивних секцій “Футбол”,”Теніс”,”Школа мужності”,”Хортінг”,”Хореографія”, ”Ритміка”

Слайд 16

Фізична культура Викладання шкільного курсу з урахуванням індивідуальних особливостей фізичного розвитку; Моделювання комплексів спеціальних і підготовчих вправ,які сприяють вихованню фізичних якостей; Збільшення рухової активності учнів 1-4 класів шляхом введення 3-ї години фізкультури

Слайд 17

Співпраця з духовно просвітницьким центром кн.Ольги -тижні здоров'я; -вікторини; -диспути; -конкурс віршованих плакатів; -відвідування міських лікарень та диспансерів; -розробка серії профілактичних уроків -створено мультімедійних презентацій “Здоровий спосіб життя”

Слайд 18

Психологічна робота І етап-”Бути сучасним,значить бути здоровим” ІІ етап-”Здоровий дух формує здорове тіло” ІІІ етап-”Я-за здоровий спосіб життя” ІV етап-”Гармонія тіла з душею” V етап-”Пізнай себе” VІ етап-”Створи себе сам”

Слайд 19

Слайд 20

Слайд 21

Результати 1.Підвищення загального рівня фзичного здоров'я учнів,і як наслідки,зниження показників захворюваності,тривалості гострої захворюваності. 2.Поліпшення стану опорно-рухового апарату,серцево-судинної, дихальної та інших систем організму, а також позитивна динаміка емоційного стану.

Слайд 22

Результати 3.Формування ціннісного ставлення до здоров'я, що включає свідоме й відповідальне ставлення учнів, батьків, педагогів до своєї поведінки, яка впливає на стан здоров'я. 4. Збільшення обсягу рухової активності у дітей. 5.Змога ,не відриваючи дітей від навчання, надавати їм необхідну медичну допомогу і підняти рівень їх здоров'я.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота