X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Обов’язки і права пішоходів

Завантажити презентацію

Обов’язки і права пішоходів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Обов’язки і права пішоходів Гра «Пішохідний бій» . Розробила викладач правил дорожнього руху ДНЗ «ОПЛСП ПНПУ ім.К.Д.Ушинського» - Горбачова Тетяна Вікторівна

Слайд 2

Конкурс команд

Слайд 3

Дорожні знаки для пішоходів - пішохідний перехід - підземний пішохідний перехід - надземний пішохідний перехід - рух пішоходів заборонено - доріжка для пішоходів - пішохідна зона - кінець пішохідної зони

Слайд 4

Обов’язки і права пішоходів Сигналами регулювальника або світлофора Якимим сигналами повинні керуватися пішоходи у місцях, де рух регулюється?

Слайд 5

Обов’язки і права пішоходів Ні Чи дозволяється пішоходам раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід?

Слайд 6

Конкурс команд Якого боку повинні триматися пішоходи, рухаючись по тротуарах і пішохідних доріжках? Правого

Слайд 7

Обов’язки і права пішоходів Відсутності транспортних засобів, що наближаються Закінчіть речення: «Перед виходом на проїзну частину з-за транспортних засобів, що стоять, та будь-яких об’єктів, що обмежують оглядовість, пішоходи повинні впевнитись у …»

Слайд 8

Обов’язки і права пішоходів Назустріч руху транспортних засобів Як повинні йти пішоходи, які рухаються узбіччям чи краєм проїзної частини за межами населених пунктів, назустріч руху транспортних засобів?

Слайд 9

Обов’язки і права пішоходів Так Дайте відповідь «так» або «ні»: Пішохід має право на перевагу під час переходу проїзної частини позначеними нерегульованими пішохідними переходами, а також регульованими переходами за наявності на те відповідного сигналу регулювальника чи світлофора.

Слайд 10

З якого боку та коли дозволяється пішоходам виходити на проїзну частину на трамвайних зупинках, не обладнаних посадковими майданчиками?

Слайд 11

Дайте відповідь «так» або «ні»:Пішохід має право на перевагу під час переходу проїзної частини позначеними нерегульованими пішохідними переходами, а також регульованими переходами за наявності на те відповідного сигналу регулювальника чи світлофора.

Слайд 12

Чи дозволяється пішоходам раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід?

Слайд 13

Вітаємо переможців гри!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота