X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Екскурсія в місто «Правил дорожнього руху»

Завантажити презентацію

Екскурсія в місто «Правил дорожнього руху»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Екскурсія в місто «Правил дорожнього руху»

Слайд 2

Повторити основні ПДР Розвивати увагу, пам'ять, мислення Виховувати бережливе ставлення до свого життя, бажання вивчити ПДР Мета:

Слайд 3

Ви знаєте як необхідно себе вести при посадці та поїздці в автобусі ? Нагадаємо: пропускати вперед старших, жінок , уступати місце в автобусі, не кричати, не штовхатися, не бігати по автобусу, не виглядати з вікон

Слайд 4

Перша зупинка Історична в ) Правила ( з історії винекнення ПДР ): 1. В городе и в предместьях кучерам ездить только на взнузданных лошадях малой рысью, а скоро отнюдь не ездить. 2. Когда случится подъехать к перекрёстку, тогда ехать ещё тише и осматриваться во все стороны, дабы не с кем не съехаться.

Слайд 5

3. На мостах через реки карет не обгонять, а ехать напротив, порядочно и не скоро. 4. Для хождения пеших подле домов положены большие плашки каменные. Конным на оных камнях отнюдь не становиться, тож и подле самих стен, где пеший люд ходит, дабы тем не мешать ходить пешком

Слайд 6

Друга зупинка - Світлофорна Перший світлофор зявився в Англії, в центрі Лондона в 1868 році . Це було щось схоже газового ліхтаря. И тільки через 12 років світлофор став трикольоровим. В нашій країні 3-х кольоровий світлофор з'явився в 1936 році в Харькові.

Слайд 7

Він на вулиці щораз Оком блимає на нас. -    Зупинися! Підожди! Терпеливо стій-но! А тепер, будь ласка, йди Впевнено й спокійно! (Світлофор)

Слайд 8

Стоять вони всі при дорозі,  Допомогти людині в змозі,  Усюди — близько і далеко,  Надійні сторожі безпеки.  Одні із них нам сповіщають,  А інші — щось забороняють,  Попереджають нас завжди,  Аби не трапилось біди. Вартують на узбіччях тихо,  Оберігають нас від лиха. Ти тільки будь уважним дуже,  Їх слухайся, шановний друже.  Це знає кожен, знає всякий —  Слід поважать дорожні ...  (Знаки)

Слайд 9

Третя зупинка Бульвар Дорожніх знаків Перші дорожні знаки заміняли гілочки, зарубки на деревах, каміння та стовби. Вони слугували в основному як орієнтир для подорожуючих . Тепер дорожні знаки дуже різноманітні, пофарбовані в різні кольори та їх видно здалеку. Який же вигляд мають сучасні знаки?

Слайд 10

Бульвар Дорожніх знаків До зупинки поспішають  І уваги не звертають:  По дорозі йдуть машини,  Небезпечні для людини.  Водії,  не слід спішити:  Обережно! Школа! Діти!

Слайд 11

Бульвар Дорожніх знаків Там,  де вулиця широка  І машини в два потоки,  Людям важко перейти,  Треба вихід нам знайти.  Під землею є прохід —  Це ________________.

Слайд 12

Бульвар Дорожніх знаків Мій рогатий кінь триногий Добре знає всі дороги. Як захочу - він стоїть, А скажу - враз побіжить. (Велосипед)

Слайд 13

Вартують на узбіччях тихо, Оберігають нас від лиха. Ти тільки будь уважним дуже, Їх слухайся, шановний друже.  Це знає кожен, знає всякий — Слід поважать дорожні …

Слайд 14

П'ята зупинка Знавців Правил дорожнього руху 1. Кого називають пішоходом? 2. Чи будуть пішоходами люди, що виконгують роботу на дорозі? 3. Кого називають водієм? 4. Якщо людина пересувається з коляскою, хто він пішохід чи водій? 5. Що таке тротуар? 6. Що таке проїзна частина? 7. Де пішоходи мають право переходити вулицю? 8. Як позначають пішохідні переходи на вулицях міста? 9. Якого боку треба триматися коли ідешь по тротуару? 10. З якого боку дозволено обходити автобус? 11. На який сигнал світлофору дозволяється переходити вулицю?

Слайд 15

Шановні пасажири ! Наш автобус завершив подорож. Прошу вас звільнити салон. Дотримуйтесь правил дорожнього руху , будьте обережними на вулиці. Бажаю всім бути здоровими та щасливими ! Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота