X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вправи на розрізнення синонімів, спільнокореневих слів та форм одного й того ж слова

Завантажити презентацію

Вправи на розрізнення синонімів, спільнокореневих слів та форм одного й того ж слова

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Засідання МАН Наш девіз М – мудрість А – активність Н – наполегливість

Слайд 2

Тема засідання МАН Вправи на розрізнення синонімів, спільнокореневих слів та форм одного й того ж слова

Слайд 3

Наукою доведено, що закінчення... Наукою доведено, що основа слова... Наукою доведено, що корінь... Наукою доведено, що префікс... Наукою доведено, що суфікс...

Слайд 4

Тривога, неспокій, переполох, небезпека, трусанина.

Слайд 5

Звернення Президента країни Будова слова. Шановні земляни! До вас звертається Президент країни Будова слова. В нашій країні стався землетрус. Жителі розгубилися і не можуть знайти свої помешкання. Деякі уже відшукали житло. Допоможіть, будь ласка, повернути мешканців в країну.

Слайд 6

Брак, народ, Україна, відсутність, народи, українець, дефіцит, народу, український, нестача, народом, українка, недостача, народові, україніст, недостатність.

Слайд 7

брак відсутність дефіцит нестача недостача недостатність народ народи народу народом народові Україна українець український українка україніст

Слайд 8

Висновок Синоніми – це слова різні за звучанням та написанням, але схожі за значенням, мають різні корені. Споріднені слова мають спільний корінь і близькі за значенням. Форма слова – значення слова не змінюється, змінюється тільки закінчення.

Слайд 9

Деякі мешканці нашої країни з вулиці Будівельників зовсім зникли. Залишилися лише їх будинки. З особливою нумерацією. Допоможіть будь ласка. Терміново відправляємо факс.

Слайд 10

Підсумок Початок засідання. Каліграфічна хвилинка. Наукові дослідження. Допомога країні Будова слова. Робота з допоміжною літературою. Робота в групах. 7.Підсумок засідання.

Слайд 11

Дякуємо вам, земляни, за допомогу! Прийміть від нас подарунок – казку. Йшли якось стежиною гусак, гуска і гусенята, а назустріч їм гусінь. - Ви хто такі? – запитала гусінь. - Я гусак, це гуска, а то – наші гусенята, ввічливо відповів гусак. - А я ваша тітка, - похвалилася гусінь. Гуси ображено заґелґотали.

Слайд 12

Дякуємо за урок! МОЛОДЦІ!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська мова