X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ВИСТУП НА ЗБОРАХ, СЕМІНАРАХ (ЗАЗДАЛЕГІДЬ НЕ ПІДГОТОВЛЕНИЙ

Завантажити презентацію

ВИСТУП НА ЗБОРАХ, СЕМІНАРАХ (ЗАЗДАЛЕГІДЬ НЕ ПІДГОТОВЛЕНИЙ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

УРОК РОЗВИТКУ КОМУНІКАТИВНИХ УМІНЬ № 5. ВИСТУП НА ЗБОРАХ, СЕМІНАРАХ (ЗАЗДАЛЕГІДЬ НЕ ПІДГОТОВЛЕНИЙ)

Слайд 2

Добре говорити уміє тільки той, хто вміє слухати. Сократ

Слайд 3

Людина — суспільна істота, тому має потребу в спілкуванні, спільній роботі, колективному вирішенні проблем.

Слайд 4

Збори — зустріч членів якого-небудь колективу для обговорення або вирішення якогось питання; зібрання, збірка; сходини (зустріч, зібрання людей, об’єднаних спільними інтересами). Наукові та навчальні проблеми розв’язують на семінарах.

Слайд 5

Семінар — форма групових занять з якого-небудь предмета або теми, проблеми, яка поглиблює і систематизує знання.

Слайд 6

Розгляньте схему. За поданими назвами семінарів спробуйте визначити їх мету й особливості.

Слайд 7

Знайдіть і виправте помилки, що трапляються під час виступу на зборах. Повістка дня слідуюча. (Порядок денний такий) Слідуючі збори відбудуться в три години. (Наступні збори розпочнуться о третій годині) Першим ділом треба вирішити це питання. (Насамперед (передусім, щонайперше) треба вирішити це питання)

Слайд 8

Ви правий. (Ви маєте рацію) Хочу сказати про зовсім друге. (Хочу сказати про зовсім інше) Невільно приходить на думку слідуюче. (Мимоволі спадає на думку таке) Мова йде про саме важне. (Йдеться про найважливіше) Я настоюю на тому, щоб… (Я наполягаю на тому, щоб…)

Слайд 9

Мені кажеться, що… (Мені здається, що…) Скажу ще пару слів. (Скажу ще кілька слів) Мій виступ не протирічить вашому. (Мій виступ не суперечить вашому) На збори прийшли всі без виключення. (На збори прийшли всі без винятку) Збори прийняли слідуючі рішення. (Збори прийняли такі ухвали / рішення)

Слайд 10

1. Смисл цієї теми; 2. Її головні частини або спрямування; 3. Об’єкти, що вивчаються; 4. Питання, що виникають; 5. Практичні рекомендації. Рефлексія у вигляді суджень

Слайд 11

Знайдіть цікаві матеріали і підготуйтесь виступити з повідомленням «Культура мови, думки, почуттів». Підготуйте картки «Завдання для товариша». Домашнє завдання (на вибір)

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська мова