X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Відмінювання прикметників

Завантажити презентацію

Відмінювання прикметників

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Тверда М'яка українські рання далеку останні величезні дальньою неблизьку найшанованіший

Слайд 3

Чуєш? Жебонять струмки!  Чуєш? Цвірінчать пташки!  Глянь! Бруньки он на гіллі..  В ………….небі — журавлі. Перші проліски цвітуть,  Перші джмелики гудуть  Це …………й чарівна  В гості йде до нас весна! Скоро прилетять в гаї  ………………………солов'ї,  Будуть радо щебетать,  Будуть весноньку вітать.

Слайд 4

Чуєш? Жебонять струмки!  Чуєш? Цвірінчать пташки!  Глянь! Бруньки он на гіллі..  В синім небі — журавлі... Перші проліски цвітуть,  Перші джмелики гудуть  Це прекрасна й чарівна  В гості йде до нас весна! Скоро прилетять в гаї  Голосисті солов'ї,  Будуть радо щебетать,  Будуть весноньку вітать.

Слайд 5

Н.синє синій синя Р.синього синьої Д.синьому синій З.синє синю О.синім синьою М.на синьому, синій синім

Слайд 6

Н. прекрасна, прекрасний Р. прекрасної, прекрасного Д. прекрасній,прекрасному З. прекрасну, прекрасного (е) О. прекрасною, прекрасним М.на прекрасній, прекрасному, прекраснім

Слайд 7

Прилетіли милі солов'ї Звеселись радісні гаї Ой веселі солов'ї, Розкажіть про теплії краї, Де зимою ви літали? Що ви їли? Де ви спали? А чи мають ті краї Отакі зеленії гаї?

Слайд 8

Прилетіли милі солов'ї Звеселись безкраї гаї Ой веселі солов'ї, Розкажіть про теплії краї, Де зимою ви літали? Що ви їли? Де ви спали? А чи мають ті краї Отакі зеленії гаї?

Слайд 9

Н. милі безкраї Р. милих безкраїх Д. милим безкраїм З. милі (их) безкраї(їх) О. милими безкраїми М.на милих безкраїх

Слайд 10

Слайд 11

Як гарно слухать, коли вніч Маленький соловейко  В квітках затлямка, засвистить Так приязно, любенько

Слайд 12

Годі й уявити собі весну без того співака, його краси! І ночі ті наші весняні (Н) утратили весь свій чар, коли б у блідім (М) сяйві місяця не мережили б дзвінкі(Н) звуки солов'їної (Р) пісні. І ось одного ясного(Р) вечора в зеленім(М) гаю над річками та ставками почувся його величний(Н) гімн. Спершу квилить він тихим(О), несміливим(О) голосом, немов настроює свій інструмент. І сиплються ніжні(Н), відривисті(Н) звуки, які сягають синього(Р) неба і линуть у далечінь.  

Слайд 13

Невеликий став (Н), у чистій воді(М), веселий щебет(Н), на чужій землі(М), широкій долині(Д), ніжним співом(О), могутній дуб(Н), задумливим поглядом(О), щасливої долі(Р), пінистій воді(Д), на величному святі(М), народні гуляння(Н)

Слайд 14

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська мова