X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Урок розвитку мовлення

Завантажити презентацію

Урок розвитку мовлення

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Урок розвитку мовлення Речення і текст 2 клас

Слайд 2

Організація класу Пролунав і стих дзвінок. Починається урок. Всі за парти сідайте, Працювати починайте.

Слайд 3

II. Мотивація навчальної діяльності учнів. 1.Вправа “Мікрофон” - Подумайте і скажіть,яким має бути наш урок ? - А якими ви повинні бути на уроці,щоб правильно виконати всі завдання ?

Слайд 4

2.Відгадування загадки Сьогодні до нас на урок завітала незвичайна гостя. Хто саме - ви дізнаєтесь,коли відгадаєте загадку. У садах ,гаях блукає, Жовті шати одягає. Золотисту стелить постіль- Жде сестрицю білу в гості.

Слайд 5

Осінь. Ось я за сосною, Ось і листя в’яне… Осінь я…За мною йдуть густі тумани. Осінь я. Осоння Листям засипаю. Осінь…Трави сонні Долу нагинаю. Ранками імлиста, Вдень як позолота, Обриваю листя - Це моя робота.

Слайд 6

Загадка В лісі виросли грибочки, У опеньках всі пеньочки. Осінь з ним за руку йде, В школу діток він веде.

Слайд 7

Загадка Листочки пожовтіли І з гілок полетіли… Десятий по рахунку, З дощами носить сумку .

Слайд 8

Загадка Гілки листячко скидають, Потихеньку засинають… От і осені нема, На порозі вже зима.

Слайд 9

“Мозковий штурм” - Як називаються осінні місяці і чому вони мають таку назву ?

Слайд 10

III. Оголошення теми уроку та очікуваних навчальних результатів. - Саме про осінь ми й говоритимемо сьогодні. - Вам цікаво дізнатися,які завдання ставить перед нами сьогоднішній урок ? Чого він навчить кожного із нас ? Завдання: правильно розміщувати речення утворювати із речень текст добирати заголовок знаходити прикмети осені Цей урок навчить мене: розрізняти речення і текст добирати заголовок працювати в парах любити природу

Слайд 11

Ніби притомилось сонечко привітне. У траві пожовклій молочай не квітне. Облетіло літо листячком із клена, Лиш ялинка в лісі сонячно зелена. Журавлі курличуть: летимо у вирій. Пропливає осінь на хмарині сивій. IV. Робота над мовним матеріалом. 1.Визначення прикмет осені. Виділення слів у вірші.

Слайд 12

2.Складання павутинки. - Згадайте,як називають осінню пору,коли в повітрі літають павутинки. - От і ми зараз складемо “павутинку” до слова осінь осінь тепла золота щедра багата дощова холодна красуня рання пізня чарівна

Слайд 13

Прогулянка осіннім лісом

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Фізкультхвилинка

Слайд 20

Робота в парах Роз’єднай прислів’я Пізнійлистопаднатривалуісуровузиму Грімувереснінатривалуосінь Осіньідедощізасобоюведе

Слайд 21

Складання деформованих речень Гра «Закінчи речення» Наше мовлення складається … Речення складається зі… Слова в реченні пишуться … Речення виражає… Текст – це … Заголовок передає … ліс осінь У прийшла одягли сукні Дерева жовті. у Птахи краї теплі відлітають.

Слайд 22

Робота з деформованим текстом З сумом відлітають у вирій перелітні птахи. Все нижче ходить над землею сонце. З дерев облітає різнокольорове листя. Небо вкрилося дощовими хмарами. Настала осінь.

Слайд 23

Читання виправленого тексту Настала осінь. Все нижче ходить над землею сонце. Небо вкрилося дощовими хмарами. З дерева облітає різнокольорове листя. З сумом відлітають у вирій перелітні птахи.

Слайд 24

Добір заголовка Самостійний запис виправленого тексту

Слайд 25

Підсумок уроку - Що нового ви дізналися на уроці ? - Чи виправдались ваші очікування щодо уроку ? Ми прощаємось із гостею. Давайте надамо їй слово.

Слайд 26

Оформлення : ресурси інтернету

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Українська мова