У світі рідного слова. У гостях у Казки.
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
У світі рідного слова Підготувала старший вчитель Кагарлицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3 Тхор Ніна Іванівна 2 клас
Ось і все, дзвенить дзвінок. В гості йде до нас урок. Буде він у нас цікавий В ньому казочка на славу.
Мовленнєва розминка. Діти: Щоб всім було зрозуміло! Вчитель: Хто хоче розмовляти? Діти: Той мусить вимовляти. Вчитель: Виразно, чітко, вміло!
Ногами в річці він зав’яз, вода до пояса якраз. Він простягнувся над водою, два береги з’єднав собою. ВІДГАДАЙТЕ ЗАГАДКУ Міст
Над глибокою рікою спину вигнув він дугою. СКЛАДИ ЗАГАДКУ Над, спину, вигнув, рікою, він, глибокою, дугою.
Бігла по мосту, збила куряву густу. Гра “Плутанина” Мама заплела Маринці тоненькі . кізка кіски кіска кізки
М. КОЦЮБИНСЬКИЙ СЛОВО ПРО АВТОРА У творчому доробку Михайла Коцюбинського є ряд творів адресованих дітям. Окремі з них він написав для власних дітей. Віршовані твори, повчальні казки, оповідання залишив автор для нащадків.
З одного берега йде до річки білий цапок, а з другого берега надходить чорний цапок. І той хоче через річку перебратися, і другий.
Не схотів білий цапок зачекати, поки перейде через кладку чорний, а чорний собі не схотів заждати, щоб перейшов білий.
ВПРАВА “СВІТЛОФОР” Зустрілись біля ставка два цапки. Цапки були чорні. Кладка була вузенька. Першим ступив на кладку білий цапок. Бились, бились та й попадали у воду.
СЛОВО ПРО СЛОВО Казка – розповідний твір про вигадані події і вигаданих осіб. Розповідь – текст, у якому про когось або про щось розповідається.
Цапки, один із них, приятелі, вони, друзі, другий із них, вороги, товариші. МОВЛЕННЄВА ПІДГОТОВКА Друзі, приятелі, товариші. Цапки, один із них, другий із них, вони Випиши близькі за значенням слова.
Зустрілись, привіталися, хотіли, спілкувалися, не поступилися, погралися, не змогли, розійшлися, подолали, попрощалися. МОВЛЕННЄВА ПІДГОТОВКА Зустрілись, хотіли, не поступилися, не змогли.
Що хотіли учасники події? ВИЗНАЧ ПОСЛІДОВНІСТЬ Чим усе закінчилося? Де відбувалася подія? 1 2 3
ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКА От зробив цапок зарядку, Та й у річку – бух із кладки. Миє вушка, чистить ріжки. Кізка каже:"Так, так, так !" Фізкультурник цапик наш. Наш цапок піднявсь на кладку, Став, як завше, на зарядку. Повернувся вліво, вправо, Чітко робить вільні вправи.
Одного разу цапки вирішили позмагатися між собою. ЗНАЙДИ ПОЧАТОК Одного разу цапки посперечалися між собою. Одного разу цапки зустрілися на середині кладки.
МОЯ РОЗПОВІДЬ Про двох цапків Автор казки « Про двох цапків» М.Коцюбинський. В ній розповідається про двох цапків. Один з них був білий, а другий сірий. Цапки хотіли перейти через річку. Вони зустрілися на кладці. Кладка була вузька. Цапки побилися й обидва попадали у воду.
Доберіть прикметники, які б починалися з таких літер: ВПРАВА «КРИГОЛАМ» -Діти, яким був наш урок? У- Р- О- К- успішний особливий казковий розвиваючий
Схожі презентації
Категорії