X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Посміхнись урок. Закріплення вивченого з теми «Будова слова».

Завантажити презентацію

Посміхнись урок. Закріплення вивченого з теми «Будова слова».

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Посміхнись урок Підготувала вчитель початкових класів Уманської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 5 ім. В. І. Чуйкова Уманської міської ради Бень Неля Василівна

Слайд 2

Цирк Сонечко всміхається, Дарує всім добро, Росою вмивається І зігріва теплом. У коло станем дружно ми І посміхнемось всім. Добро і радість між людьми Ми принесем в наш дім.

Слайд 3

Цирк Слово цирк походить від латинського слова «ціркус» - «коло» - має правнука «цирк» ( адже циркова арена кругла). Цирк – це вид театрального мистецтва, який включає акробатику, еквілібристику, жонглювання, клоунаду, дресирування тварин та ін.. у Стародавньому Римі цирк – це місце, відведена арена для кінних змагань, а згодом боїв гладіаторів та інших видовищ.

Слайд 4

Афіша Сенкан. Цирк. Веселий, феєричний. Розважає, смішить, захоплює. Я люблю відвідувати цирк. Радість.

Слайд 5

Квиток Перепусткою до цирку є квиток. Ви отримуєте аркуш паперу. Записуєте на ньому слово і складаєте папір, наступні слова записуєте аналогічно. Перевіряємо роботу в парах, розгорнувши квитки і звіривши записи з дошкою. Допущена помилка продірявлюється олівцем. Перші місця поблизу арени займуть учні, що не допустили помилок. Далі – ті, що допустили 1 -2 помилки. Останні ряди – ті, що допустили найбільше помилок.

Слайд 6

Програма АКРОБАТИ АНТРАКТ     ЖОНГЛЕРИ ЦИРК ФОКУСНИКИ     ДРЕСЕРУВАЛЬНИКИ КОРІНЬ СУФІКС ПРЕФІКС БУДОВА СЛОВА ЗАКІНЧЕННЯ ОСНОВА

Слайд 7

Жонглери Жонглер від латинського «жартівник». Жонглювання – цирковий жанр, що ґрунтується на вмінні в певному ритмі кидати і ловити різні предмети. Жонглювати люди розпочали дуже давно, про це свідчить давньоєгипетське настінне малювання. В Європі жонглери з’явились в Римській імперії.

Слайд 8

Фокусники Фокус з німецької «вправний трюк». Фокусники демонструють дивні зникнення й появу, переміщення предметів, тварин, людей. Мистецтво фокусу нараховує декілька тисячоліть. Воно існувало до появи цирку. Перші фокусники з’явились в країнах Сходу, Індії, Японії, Китаю.

Слайд 9

Антракт Антракт – перерва між діями, актами театральної вистави. У Давній Греції не було антрактів, у них сцена була завжди зайнята, оскільки в проміжках між виступами співав хор.

Слайд 10

Клоуни Голод – не щітка. Боягуз своєї ліні боїться. Жди у горя погоди. Товкти в ступі соду. Найшла коза на камінь. Від добра бобра не шукають. Час – не тінь, не підженеш.

Слайд 11

Акробати Акробат – вправний гімнаст, виконавець складних гімнастичних номерів цирку. З грецької «той, що піднімається вгору», канатний танцівник. Займалися акробатикою в Давній Греції. На острові Кріт проводилися театралізовані дійства, пов’язані зі збором урожаю, що супроводжувались іграми з биками, де виконувалися акробатичні вправи.

Слайд 12

Дресерувальники

Слайд 13

Цирк – це весело !

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська мова