X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Письмовий твір-оповідання за жанровою картиною І. Їжакевича «Тарас – пастух»

Завантажити презентацію

Письмовий твір-оповідання за жанровою картиною І. Їжакевича «Тарас – пастух»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Письмовий твір-оповідання за жанровою картиною І. Їжакевича «Тарас – пастух»

Слайд 2

Нумо, діти, підведіться! Всі приємно посміхніться. Продзвенів уже дзвінок, Починаємо урок!

Слайд 3

Побажання учням: Сьогодні на уроці хочу я знайти у вас те, що іншим непомітно: Відвагу – в скромних, Доброту – в черствих, В лінивих – працелюбність, Жагу до знань у всіх. І непомітно струни так торкнути, Щоб звуки всі злились в один оркестр, Назва якому – успішний крок.

Слайд 4

Девіз уроку: «Час дарма не марнувати, будемо дружно працювати»

Слайд 5

Завдання уроку: 1. Пригадати жанри живопису. 2. Ознайомитися із творчістю художника І. Їжакевича. 3. Пригадати відомості про дитинство Тараса Шевченка. 4. Розглянути картину І. Їжакевича «Мені тринадцятий минало» («Тарас – пастух») 5. Порівняти поезію Тараса Шевченка «Мені тринадцятий минало» та однойменну картину І. Їжакевича. 6. Пригадати особливості побудови оповідання. 7. Скласти оповідання за картиною.

Слайд 6

Основоположником жанрового живопису в Україні був Тарас Шевченко.

Слайд 7

Слайд 8

Іван Сидорович Їжакевич 1864 - 1962

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Дитинство Тараса Шевченка

Слайд 14

«Мені тринадцятий минало»

Слайд 15

Фізкультхвилинка. Що ж, мабуть, прийшла пора Трохи відпочити. Хочу я на фізхвилинку Всіх вас запросити. Раз – підняли руки вгору, Два – схилилися додолу. Руки – в боки! Скік-скік-скоки! Нахилились. Повернулись. Один одному всміхнулись. Покрутились вправо-вліво – Щоб нічого не боліло. Раз, два, три, чотири! Набираємося сили. Раз – присіли, Другий – встали. Всі за парти посідали.

Слайд 16

Лексична робота. (в групах) Дібрати синоніми: Тарас Шевченко: Одяг: Дібрати епітети: Руки: Волосся: Одяг: Бриль: Робота:

Слайд 17

Дати відповіді на запитання: Кому ж був присвячений наш урок? Що об’єднує ці великі імена? Чи сподобалась вам письменницька робота? З якими труднощами ви зіткнулись?

Слайд 18

Живи, поете, в бронзі і граніті, - Живи, поете, в пам’яті людській, Живи в піснях, живи у “Заповіті” У слові праведнім, у славі віковій!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська мова