X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Основа слова

Завантажити презентацію

Основа слова

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Урок №95 Тема уроку: Основа слова (корінь, суфікс, префікс) і закінчення – значущі частини слова (повторення і поглиблення відомостей). Урок розроблено за підручником «Українська мова» : підруч. для 5 кл. загальноосвіт. навч. закл. / О.П. Глазова. –К.: Видавничий дім «Освіта»,2013. – 272 с.

Слайд 2

Мова твоя, Україно, З мови твоїх солов'їв. Мова твоя солов'їна З присмерком Соловків. Мука твоя і основа. Тільки на все життя Стала книгою Слова Книга Твого Буття... (Д. Кремінь)

Слайд 3

Українську мову вважають однією з наймилозвучніших у світі. Саме такими були підсумки Всесвітніх конкурсів мов, які відбувалися в Парижі. Двічі українській мові надано третє місце після французької та італійської (1928 р.) і після французької та перської мови фарсі (1934 р.).

Слайд 4

Пригадай! Ти це знаєш! Значущі частини слова

Слайд 5

З яких частин складається слово? Слово

Слайд 6

Пригадай, які частини слова відображають ці знаки

Слайд 7

Перевір себе

Слайд 8

Подорож у світ українського слова Пригадай! Ти це знаєш! З яких частин складається слово? Увага!!! Префікс, корінь, суфікс, закінчення називаються морфемами.

Слайд 9

Пригадай! Ти це знаєш! Виконай вправу за підручником. Вправа528,стр.244, «Українська мова» : підруч. для 5 кл. загальноосвіт. навч. закл. / О.П. Глазова. –К.: Видавничий дім «Освіта»,2013. – 272 с.

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська мова