X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Двокрапка і тире при узагальнювальних словах у реченнях з однорідними членами

Завантажити презентацію

Двокрапка і тире при узагальнювальних словах у реченнях з однорідними членами

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Червоний – радість Зелений – спокій Синій – сум Чорний – незадоволення Білий – складно визначитись

Слайд 2

Тема. Узагальнювальне слово при однорідних членах речення. Двокрапка й тире при узагальнювальних словах у реченнях з однорідними членами. Епіграф. Квіти часто нам говорять втричі більше, ніж слова. В. Симоненко

Слайд 3

Про що говорять квіти? Слово “ букет ” увійшло в побут у ХVIIст. Спочатку букети складали з прянощів: кропу, селери,петрушки,кмину. Гості дарували їх господині, а вона прикрашала ними страви. Згодом букети почали робити з квітів. Зародилася і мова квітів. Вона стає відомою у Франції, Англії. Фіолетовий колір символізує дружбу, велич, розкіш. Червоний колір – символ життя, любові. Жовтий колір означає шлюб, щастя. Білий – чистоту. Зелений – надію і спокій.

Слайд 4

На великій клумбі серед подвір’я багряно горіли червоні троянди, бархатисті гвоздики, різнобарвні айстри. На великій клумбі серед подвір’я багряно горіли квіти: червоні троянди, бархатисті гвоздики, різнобарвні айстри.

Слайд 5

Чорнобривці, айстри, жоржини, квіти Узимку, улітку, восени, завжди, навесні Усюди, на клумбах, у лісі, у полі

Слайд 6

У народі кажуть, що Ружа колись була дуже красивою дівчиною. Вона, як її сестри – Мальва та Півонія,лікували людей. І влетів якось лікуватись до них Зимовий Вітер… … Тоді дмухнув Вітер на сестер і перет- ворив їх на квіти. А люди навесні висадили їх у квітник: мальву до вікна ближче, піво- нію - до води,ружу – до сонця. Так і ростуть сестри, своєю красою людей милують. У віночку - це символ віри, надії, любові.

Слайд 7

На уроці я : - дізнався… - зрозумів… - навчився… - найбільші труднощі я відчув… - найбільший мій успіх – це …

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Українська мова