X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Докладний переказ тексту з елементами опису природи

Завантажити презентацію

Докладний переказ тексту з елементами опису природи

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

БАРВІНОК

Слайд 2

Рослина отруйна і вимагає уважності та обережності.

Слайд 3

Vinca, на древньолатинському, означає обвивати, тобто плетучій, в'юнкий, звідси і пішла назва цієї рослини. А назва барвінок пішло від українських слів барва (фарба) і вінок (вінок), що означає гарний вінок.

Слайд 4

Вірили, що барвінок володіє якимись магічними властивостями, здатними відганяти злих духів і притягувати любов. Звідси і плели вінки з нього і вішали над дверима.

Слайд 5

Його використовували у судових процесах над відьмами. У давні часи з його допомогою визначали винність чи невинність. Звідси і пішла назва - фіалка відьом.

Слайд 6

Зараз барвінок широко застосовується як в науковій, так і народній медицині, відкриваються нові його лікувальні властивості, створюються нові рецепти, препарати.

Слайд 7

Барвінок успішно застосовують при гіпертонії, порушенні серцевої діяльності, спазмах судин головного мозку, мігрені, авітамінозі, висипу, при діабеті, проносах, коліті, туберкульозі, легеневих, кишкових, носових кровотечах.

Слайд 8

Барвінок застосовували в медицині з давніх часів, про нього як про лікувальний засіб згадували ще античні медики Пліній Старший і Діоскорид.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська мова