X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Детальний переказ

Завантажити презентацію

Детальний переказ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Урок розвитку мовлення 3 клас

Слайд 2

Візьми першу букву з першого слова, другу – з другого, третю – з третього і утвори нове слово. Ранок, миска, засуха. рис

Слайд 3

Другий хліб світу Це - рис. Щоправда, хліб з нього не печуть, але саме він є основною й найулюбленішою їжею багатьох народів. Рис - одна з перших хлібних культур, вирощених людиною. Спершу його сіяли в Індії, а трохи згодом стали вирощувати в Китаї. Першими європейцями, що побачили рисові плантації, були воїни армії Олександра Македонського. Грецькі та римські лікарі вважали рисовий відвар за вельми цінні ліки.

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

З рисового борошна і зародків зерна виробляють різні фармацевтичні препарати (фітин та ін.), вітаміни. Зародки, крім того, є сировиною для виробництва олії, яку використовують у миловарінні, для виготовлення свічок. З битого зерна виробляють крохмаль, спирт, рисову пудру. Велике значення має рисова солома, з якої виробляють високоякісний папір, картон, мішковину, різні побутові вироби – міцні елегантні капелюхи, жіночі сумки.

Слайд 8

Яку рослину налипають другим хлібом світу?  Де вперше сіяли рис?  Хто з європейців побачив першим рисові плантації?  Які властивості мас рисовий відвар?  Чи знаєш ти, хто такий Олександр Македонський?  З якої частини тексту ти довідався, де сіяли рис?  Для чого в тексті вжиті слова рис, він, його?

Слайд 9

З 20-річного віку - правитель Македонії. Завдяки його військовим досягненням були відкриті двері на схід для грецької торгівлі, мови і культури.

Слайд 10

Пам’ятай! Докладний переказ не тільки відображає точний зміст тексту, а й зберігає всі подробиці подій.

Слайд 11

План Найулюбленіша їжа багатьох народів. Батьківщина рису. Перші європейці, які побачили рисові плантації. Цінні ліки.

Слайд 12

Напиши докладний переказ за планом.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Українська мова