X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ярослав Стельмах - Життєвий шлях письменника

Завантажити презентацію

Ярослав Стельмах - Життєвий шлях письменника

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №75 Запорізької міської ради Запорізької області Підготувала: вчитель початкових класів спеціаліст вищої категорії Похілько А.В.

Слайд 2

Слайд 3

Ярослав Стельмах народився в Києві у сім’ї видатного українського письменника Михайла Стельмаха. Ріс дитиною обдаровано, з різнобічними інтересами. З дитинства захоплювався спортом, музикою, іноземними мовами.

Слайд 4

Займався плаванням, потім гімнастикою. А з боксу і боротьби здобув навіть спортивні розряди. Грав на фортепіано, любив гітару.

Слайд 5

З малих років Ярослав почав вивчати англійську мову і, варто сказати, не без успіху. Після закінчення середньої школи вчився в Київському інституті іноземних мов та займався перекладацькою діяльністю.

Слайд 6

Незважаючи на відчутні успіхи в галузі художнього перекладу, несподівано навіть для самого себе Я.Стельмах почав писати твори для дітей. У 1975 році вийшла його перша книжка – збірка оповідань “Манок”. Потім були повісті “Химера лісового звіра”, “Якось у чужому лісі” та інші.

Слайд 7

Ярослав Стельмах відомий у літературі і як драматург. Для наймолодшого читача він створює п'єси “Митькозавр із Юрківки”, “Вікентій Прерозумний”

Слайд 8

Якщо ви любите читати твори, в яких герої – ваші сучасники, допитливі хлопчики й дівчатка…

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література