Ви запитували – ми відповідаємо. Конференція для громадян
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Ви запитували – ми відповідаємо (роз'яснення найбільш актуальних питань, з якими звертаються громадяни)
Яка процедура оформлення документів щодо поховання інвалідів війни та учасників бойових дій? Між управлінням праці та соціальної політики Ізмаїльської райдержадміністрації та СПД Чмигой Г.Є. (ритуальна служба «Гранд») укладено договір на проведення ритуальних послуг щодо поховання інвалідів війни та учасників бойових дій за рахунок субвенції держбюджету. Родичам померлих інвалідів війни та учасників бойових дій необхідно звертатись до управління праці та соціальної політики райдержамінітсрації за адресою: м. Ізмаїл, вул. Комсомольська, 48 а, каб 12. (з понеділка по п’ятницю) або до СПД Чмига Г.Є. ритуальна служба «Гранд» за адресою м. Ізмаїл, вул. Коцюбинського, 128. При собі необхідно мати оригінали та копії пільгового посвідчення, свідоцтво про смерть.
Який порядок присвоєння почесного звання «Мати - героїня»? Відбір кандидатур жінок на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» проводиться на підставі Положення про почесні звання України, затвердженого Указом Президента України від 29 червня 2001 р. № 476/2001 «Про почесні звання України» (із змінами, внесеними згідно з Указами Президента N 426/2002 від 30.04.2002, N 963/2004 від 21.08.2004, N 244/2006 від 21.03.2006, N 273/2007 від 05.04.2007, N 674/2007 від 28.07.2007 ). Згідно зазначеного положення, почесне звання України "Мати-героїня" присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім'ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей. Батьки зобов’язані піклуватися про здоров’я дітей, їх фізичний, моральний і духовний розвиток. Діти повинні виховуватися батьками в дусі поваги прав та свобод інших людей, любові до своєї сім’ї, свого народу та Батьківщини. Батьки зобов’язані забезпечити здобуття дитиною повної загальної середньої освіти, готувати їх до самостійного життя.
Продовження: Водночас нагадуємо, що матері, діти яких були засуджені умовно або знаходились в місцях позбавлення волі, а також без поважних причин виховувались в інтернатних закладах або знаходились під опікою, не мають підстав для подання документів на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня». Жінки, які претендують на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня», повинні надати на розгляд до сільської ради такі документи: 1. копію паспорту – 2 екз. 2. копії свідоцтв про народження дітей 3. характеристику на кожного з дітей з місця роботи, навчання або з місця проживання Після розгляду на засіданні виконкому сільської ради (у разі позитивного рішення) перелічені документи разом з витягом з протоколу засідання виконкому сільської ради та нагородним листом направляються на розгляд комісії з нагород райдержадміністрації. Документи оформлюються на державній мові.
Який порядок виділення земельної ділянки для утворення фермерського господарства? Фермерське господарство, відповідно до Закону України «Про фермерське господарство» №973-ІУ від 19.06.2003 року, є формою підприємницької діяльності громадян із створенням юридичної особи, які виявили бажання виробляти товарну сільськогосподарську продукцію, займатися її переробкою та реалізацією з метою отримання прибутку на земельних ділянках, наданих їм для ведення фермерського господарства. Згідно ст.5 вищевказаного закону право на створення фермерського господарства є у кожного дієздатного громадянина України, що досяг 18- річного віку, виявив бажання та пройшов професійний відбір на створення фермерського господарства. Для професійного відбору бажаючим необхідно подати до професійної комісії заяву, в якій зазначаються бажані розміри і місце розташування земельної ділянки та кількість членів фермерського господарства. До заяви додаються копії документів, завірені у встановленому порядку, які підтверджують їх досвід роботи в сільському господарстві, наявність необхідної кваліфікації або спеціальної підготовки, обґрунтування розмірів земельної ділянки і напряму діяльності фермерського господарства.
Який порядок отримання адресної допомоги на вирішення соціально – побутових проблем та оздоровлення ветеранам війни в Афганістані, а також учасникам бойових дій на території інших держав? Рішенням сесії Одеської обласної ради виділені кошти на надання адресної допомоги на вирішення соціально – побутових проблем та оздоровлення ветеранам війни в Афганістані, а також учасникам бойових дій на території інших держав. Для отримання адресної допомоги необхідно надати наступні документи за адресою: м. Ізмаїл, вул. Нахимова, 94 тел 6-40-97: - копію паспорту; - копію ідентифікаційного коду; - копію посвідчення учасника бойових дій; - довідку військового комісаріату; - довідку управління праці та соціальної політики (м. Ізмаїл, вул. Комсомольська, 48, каб. 12 тел. 2-16-37) . Документи будуть передані до комунального підприємства «Одеський обласний центр професійної реабілітації «Стратегія життя» за адресою м. Одеса, вул. Судобудівна, 1.
Де отримати кредит для придбання чи будівництва житла (в сільській місцевості)? На сьогодні отримати кредит на забудову (придбання) житла можна у банківських фінансових установах області. Звертаємо увагу на те, що відповідно до ст. 5 Закону України „Про банки і банківську діяльність” органам державної влади забороняється втручатись у діяльність банківських установ. Крім того, в Одеській області реалізується державна пільгова програма кредитування „Власний дім”, затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 05.10.1998р. №1597, яка фінансується Фондом індивідуального житлового будівництва на селі. За більш детальною інформацією пропонуємо звернутися безпосередньо до Фонду за наступною адресою: м. Одеса, вул. Ак. Корольова, 72-а. Тел.725-01-65, 725-21-22.
Схожі презентації
Категорії