X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ЩО ТАКЕ ГЕНДЕР

Завантажити презентацію

ЩО ТАКЕ ГЕНДЕР

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ЩО ТАКЕ ГЕНДЕР І З ЧИМ ЙОГО ЇДЯТЬ

Слайд 2

Я – Оленка. Мені 11 років. Я маю найкращих у світі батьків і брата Миколку, якому теж 11 років. І знаєте чому? БО МИ З НИМ БЛИЗНЯТА!

Слайд 3

ОСЬ ВСЯ МОЯ СІМ’Я: Я мій брат Миколка моя МАМА мій ТАТО

Слайд 4

Сьогодні у мене і у брата день народження. Нам дарують подарунки. Ось моя тітонька Оля.

Слайд 5

Вона подарувала мені і брату в подарунок книги. Мені “Енциклопедію для маленьких принцес”, Миколці – “Енциклопедію для юних джентльменів”.

Слайд 6

КНИЖКИ ДУЖЕ КРАСИВІ. КОЛЬОРОВА БЛИСКУЧА ОБКЛАДИНКА, ЦІКАВІ КАРТИНКИ. ОСЬ ВОНИ:

Слайд 7

Ми з братом гарно вчимося і дуже швидко читаємо. Увечері ми сіли читати свої книги. На початку моєї книжки було написано, як я маю робити ганчірочку-прихваточку.

Слайд 8

А ДАЛІ Я ДІЗНАЛАСЯ, ЩО ЩЕ МАЄ РОБИТИ МАЛЕНЬКА ПРИНЦЕСА:

Слайд 9

І ще багато дечого, але у мене не хватило місця намалювати більше рук. Я думаю, тому це не звичайна дівчинка, а принцеса, що вона так багато вміє робити.

Слайд 10

А ОСЬ ЯКИЙ ЮНИЙ ДЖЕНТЛЬМЕН ВИЙШОВ У МИКОЛКИ

Слайд 11

Брату не потрібно було малювати багато рук, бо в одній руці у джентльмена книга про те, як лагодити в домі електроніку та користуватися комп’ютером, а в другій – як турбуватись за своє здоров’я та як тратити кишенькові гроші. Свої малюнки ми понесли мамі. Мама засміялась і попросила написати на листочку паперу, якими ми уявляємо собі чоловіка та жінку.

Слайд 12

ОСЬ ЩО У НАС ВИЙШЛО: ЧОЛОВІК Коротке волосся Ремонтує все в домі Працює на комп’ютері Заробляє гроші Не плаче ніколи Не любить модно вдягатися Не любить ходити в магазин Не народжує дітей ЖІНКА Довге волосся Прибирає дім Шиє, вишиває Готує обід, пече печиво Часто плаче Любить гарно вдягатися Любить ходити по магазинам Народжує дітей

Слайд 13

Але мама сказала, що у неї коротке волосся, вона працює програмістом на комп’ютері і заробляє нам гроші, що саме вона ремонтує наш старенький телевізор і вона ніколи не плаче… А тато у нас ходить в магазин і страшенний модник, а коли мама затримується на роботі (це буває досить часто), він готує нам вечерю. Він уміє готувати суп-харчо і смажену курку, у нього все здорово виходить.

Слайд 14

Прийшлось з наших листочків викреслити всю нашу різницю між чоловіком і жінкою, залишився тільки останній рядок. Виходить, що вічна різниця між чоловіком та жінкою тільки та, що жінки народжують дітей, а чоловіки – ні.

Слайд 15

А як же ті книжки, що нам подарувала тітонька Оля??? Хто такі ці маленькі принцеси і юні джентльмени? Моя мама знає все. Вона пояснила, що всі інші відмінності – це ГЕНДЕР. Це таке слово, яке пояснює різницю між жінкою та чоловіком яка виховується, а не існує насправді від народження.

Слайд 16

Мене з Миколкою мама і тато виховують однаково. Може тому, що ми близнята? Тому ми робимо все разом: прибираємо в кімнаті, читаємо книги, ходимо в магазин, любимо уроки з математики, хочемо бути парашутистами.

Слайд 17

МИ БУЛИ В ГОСТОМЕЛІ НА АВІАЦІЙНОМУ СВЯТІ І СТРИБКИ З ПАРАШУТАМИ НАМ ДУЖЕ СПОДОБАЛИСЬ.

Слайд 18

А ГОЛОВНЕ: КНИГАМИ МИ ВИРІШИЛИ ПОМІНЯТИСЯ. БО Я ТЕЖ ХОЧУ НАВЧИТИСЯ ТРАТИТИ КИШЕНЬКОВІ ГРОШІ!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Соціологія