X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Мерая Кері"

Завантажити презентацію

"Мерая Кері"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Мерая Кері Mariah Carey 

Слайд 2

Шлях до слави у кожного свій. Але якщо вам у спадок дістається голос оперної співачки, а душа ваша тяжіє до музики настільки, що ви думаєте тільки про неї навіть у той час, коли ваші однолітки сидять за шкільними партами, цей шлях стане набагато коротше, і призведе прямо до вершини. Хочете приклад? Будь ласка! Погляньте на Мерайю Кері! Датанародження 27березня 1970 (44 роки) Місценародження Нью-Йорк Рокитворчоїдіяльності 1990 — понашідні Країна  США Жанр поп ритм-енд-блюз соул

Слайд 3

Коли Mariah Carey виповнилося 18 років , вона вирушила в Нью -Йорк - підкорювати Америку. Спершу було важко , але через 10 місяців на вечірці вона випадково познайомилася з Томмі Моттолою. Перед прощанням співачка віддала йому касету зі своїми записами. Його потрясли записи Мерайі, він кинувся назад на вечірку, але Мерая вже пішла.

Слайд 4

На касеті не було нічого , окрім імені , але Томмі не втрачав надії знайти співачку. Звичайно , це йому вдалося. І 1990 року вони випустили її перший альбом під простою назвою « Mariah Carey ». Критики відразу почали порівнювати висхідну зірку з Уітні Х'юстон і Селін Діон. Але, на відміну від них, Мерая Кері виконувала пісні власного твору.

Слайд 5

Слайд 6

Наприкінці 1996 року Кері почала працювати над записом нового альбому Butterfly, який вийшов у вересні 1996 року та отримав позитивні відгуки критики.

Слайд 7

Альбом посів перше місце в американських чартах, але його успіх був скромніший, ніж у попередніх альбомів. Сингл Honey утримувався на вершині три тижні, а My All —тиждень.

Слайд 8

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне