X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Портфоліо класного керівника 8-д класу зош №53 м. Маріуполя

Завантажити презентацію

Портфоліо класного керівника 8-д класу зош №53 м. Маріуполя

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Портфоліо класного керівника 8-Д класу ЗОШ № 53 м.Маріуполя Лугової Тетяни Миколаївни

Слайд 2

Народилася 25 вересня 1977 року в селі Червоне Поле Запорізької області. У 1999 році закінчила Маріупольський гуманітарний інститут за спеціальністю «Українська мова та література, новогрецька мова».

Слайд 3

Освіта: вища Стаж роботи: 13 років Спеціаліст І категорії Курси: 1.За програмою Intel «Навчання для майбутнього» 2.З підготовки пед.кадрів до використання інформаційних технологій в електронному освітньому середовищі «Щоденник.ua» 3.У Дистанційній Академії ВГ «Основа» на дистанційному курсі «Ефективний урок» Друковані праці: 1.Виховний захід «Милосердя й доброта-людства два крила» у журналі « Позашкільна освіта»,червень,2012р 2.Словник-довідник труднощів української мови на порталі «Учительський журнал он-лайн»

Слайд 4

Учень – це не посудина, яку потрібно заповнити, учень – факел, який треба запалити. Моє педагогічне кредо:

Слайд 5

Виховання і розвиток вільної, талановитої, фізично здорової особистості, збагаченої науковими знаннями, готової до творчої діяльності. Моя мета:

Слайд 6

Задачі:

Слайд 7

Робота класного керівника Створення учнівського колективу Виховні заходи Екскурсії Робота з батьками

Слайд 8

Напрями виховної роботи: Навчальна діяльність Фізичне виховання і здоровий спосіб життя Трудова діяльність Пізнавальна діяльність і естетичне виховання Національно-патріотичне виховання Громадянське виховання Превентивне виховання Духовно-етичне і правове виховання

Слайд 9

"Якщо людина щодня робитиме свою справу, попри все, життя зміниться на краще. А сухе дерево, якщо його поливати щодня, зацвіте".

Слайд 10

Рецепт учительської молодості: Систематично вживай бальзам мудрості, коктейль творчості, каву бадьорості, відвар пунктуальності, настій терпимості, екстракт людяності. Приймай зранку та ввечері і будеш вічно молодим, учителю.

Слайд 11

Дякую за увагу! Тепла вашій домівці й затишку вашій душі!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Портфоліо