X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Портфоліо класного керівника Дунай Ірини Володимирівни

Завантажити презентацію

Портфоліо класного керівника Дунай Ірини Володимирівни

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Портфоліо класного керівника Дунай Ірини Володимирівни

Слайд 2

Зміст

Слайд 3

Слайд 4

Загальні відомості Дата народження -11.09.1974 р. Освіта: вища, Мінський державний педагогічний університет ім. М.Танка. Спеціальність: вчитель історії та соціально – політичних дисциплін. Стаж роботи – 13 років. Посада: вчитель історії. Категорія – вища. Курси підвищення кваліфікації – 2010 р.

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Виховна проблема, над якою працює школа: Підвищення якості виховного процесу через удосконалення співпраці школи і сім’ї. Виховна проблема, над якою працює класний керівник: Формування в учнів фізичного та психічного здорового способу життя як необхідної складової цілісної особистості.

Слайд 9

Основними складовими виховання, реалізація яких забезпечує гармонійний розвиток особистості, є:

Слайд 10

Виховні технології

Слайд 11

Мої правила спілкування з дітьми 1. Бути особистістю, до якої діти тягнутимуться. 2. Вчитель повинен викликати любов і повагу дітей до себе. А це можливо, коли він сам любить, поважає та піклується про кожну дитину, й у стосунках з нею чесний і відвертий. 3. У вчителя не має бути „любимчиків”, тоді дитина прислухатиметься до порад такого вчителя, виконуватиме його прохання, ділитиметься з ним найсокровеннішим. 4. Вчитель повинен правильно використовувати свій час, щоб поповнювати запас енергії завдяки природі, мистецтву. 5. Вчителю слід завжди бути доброзичливим. 6. Учитель має бути веселим, жартами підтримувати і заохочувати позитивне. Це наближає його до дітей і зберігає його серце та нерви у порядку.

Слайд 12

Наш найкращій 11 - Б

Слайд 13

Наші традиційні справи «Козацькі забави» «Щедра осінь» «День міста» «Тиждень української мови» «День вишиванки» «Свічка пам'яті» «Я – захисник Вітчизни» «Добрий вечір, щедрий вечір» «Милосердя» «Традиційні свята англомовних країн » «Толерантність – стиль нашого життя» «Екомода» «Ми пам'ятаємо» «Світ без наркотиків» «Моя родина» інш.

Слайд 14

Самоврядування класу Староста класу: Іванюк Еліна Заступник старости: Франчук Ігор Сектори Культурно-масовий: Чернецька Марія Спортивний: Сорока Костянтин Трудовий: Грицина Аліна Навчальний: Стасюк Наталія Прес – центр: Магдін Віктор

Слайд 15

Іванюк Еліна - староста Франчук Ігор - заступник Відповідають за чергування, здійснюють контроль за відвідуванням уроків учнями класу. Організовують нагляд за додержанням Статуту школи та класу, слідкують за розв’язанням конфліктних ситуацій, захищають права та інтереси учнів. Контролюють збереження шкільного майна та підручників.

Слайд 16

Стасюк Наталія – навчальний сектор Магдин Вітя - прес - центр Учні здійснюють контроль за успішністю, збирають й систематизують інформацію про стан успішності кожного учня; приймають участь в турнірах знавців з різних предметів; беруть участь у проведенні позаурочних заходів; допомагають в проведенні предметних тижнів.

Слайд 17

Спортивний сектор Сорока Костянтин

Слайд 18

Культурно – масовий сектор Чернецька Марія

Слайд 19

Трудовий сектор Організовують акції і заходи на захист довкілля та збереження шкільного майна, слідкують за озелененням класу та пришкільної ділянки, участь класу у суспільно корисній праці. Грицина Аліна

Слайд 20

Сорока Костянтин – перший президент сЗОШ №1

Слайд 21

Художньо – естетичне виховання. Роботи наших учнів:

Слайд 22

Художньо – естетичне виховання. Роботи наших учнів:

Слайд 23

Святкуємо разом

Слайд 24

Національно-патріотичне виховання

Слайд 25

Наші пригоди Географія наших пригод охоплює майже всю Україну……і не тільки

Слайд 26

Темами моєї самоосвіти є:

Слайд 27

Результати виховної діяльності Випускник – має бути компетентною особистістю, яка підготовлена до самореалізації в різноманітних сферах життя. Комунікативна Професійна Суспільно - правова Культурно - естетична Сімейна Духовна

Слайд 28

Якими я мрію бачити своїх учнів: людьми творчими, вільними від стереотипів; людьми, які прагнуть нового та не забувають свої коріння; людьми щирими, які вміють любити, дружити, будувати відносини; людьми, які мають стійку життєву позицію і вміють її відстоювати; людьми, які стануть гідними представниками нашої Вітчизни і будуть плідно працювати для її процвітання.

Слайд 29

Випуск 2011 р. Всі учні 11-Б кл. успішно здали ЗНО, вступили у ВНЗ України та за кордон й продовжують навчання.

Слайд 30

Додатки

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Портфоліо