X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Діти квітів або Хіпі"

Завантажити презентацію

"Діти квітів або Хіпі"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Діти квітів або Хіпі Виконували учениці 11-А класу Гречана Катерина, Опанасюк Анна, Семененко Анастасія

Слайд 2

Зміст Хто такі хіпі? Хіпі в Україні Шипіт Відомі хіпі Фільми про хіпі

Слайд 3

Хто такі хіпі? Love Generation Дітьми квітів Поколінням квітів Хі пі[1] (ще: Хіппі, Гі пі, англ. hippie, hippy) — міжнародний молодіжний рух, виник у 1965 році у Сан-Франциско у контексті лібералізації і демократизації традиційного суспільства, один з найяскравіших проявів контркультури, мав пацифістське забарвлення, склав великий вплив на мистецтво, особливо рок-музику, з ним пов'язані такі поняття, як сексуальна революція, психоделічна революція. Занепав на початку 1970-их років, перетворившись на одну з субкультур. Був одним із символів епохи. Його учасники називали себе «Поколінням квітів, Дітьми квітів, Love Generation».

Слайд 4

Хіпі в Україні Джимі Гендрікс Аліка Олісевича Найбільшою в Україні була хіп-тусовка у Львові, де традиційними були орієнтація на Захід і демократичні цінності. Перші розрізнені групи хіпуючої молоді були об'єднані у 1968-1970 В'ячеславом «Шарніром» Єреськом. Учасники групи Шарніра збиралися напівтаємно на місці польського Цвинтаря Орлят біля Личаківського цвинтаря. З їхнього середовища вийшов перший з відомих маніфестів хіппі. Проте у листопаді 1970 Шарнір був арештований. У 1970-их роках головним місцем збору став Святий Сад, де зосереджувалися учасники рок-групи Супер Вуйки (лідер Ілько Лемко), відбувалися хіп сейшни. З ними пов'язана традиція радянських хіппі, починаючи з 1977 року, з'їжджатися 18 вересня до Львова на день пам'яті Джимі Хендрикса. У середовищі львівської хіпової тусовки у 1976 виникла перша на терені СРСР байкерська група Ігоря «Пензеля» Венцславського. З нього вийшли письменники Волдмур Яворський, Валерія Славникова, поет Звёздный (Валерій Султанов), художники Олена Бурдаш, Дем (Валерій Дем'янишин), Орест Макота. В ті часи хіппі у Львові, в тому числі і російськомовні, зі симпатією ставилися до учасників національно-визвольної боротьби УПА, оскільки їх теж «пресувала» радянська державна система. З початком Перебудови в середовищі львівських хіппі також з'являються спроби переосмислити ідеологію і, як колись Еббі Гофман, політизувати рух. У 1987 у Львові з'являється маніфест «Ідеологія радянських хіппі. 1967-1987» Аліка Олісевича, де чітко наголошено на потребі громадянських акцій. 20 вересня 1987 група Аліка Олісевича провела у Львові першу в УРСР демонстрацію під політичними лозунгами і в жовтні 1987 перетворилася на пацифістську, згодом правозахисну групу Довірa (1987-1990). Про історію львівських хіппі йдеться в матеріалах альманаху Хіппі у Львові, котрий вийшов у 2011 році у Львові.

Слайд 5

Шипіт Після того, як збори на Ґауї у 1992 припинилися внаслідок розвалу Союзу, такі міжнародні сейшни почали проводити в Україні. У 1993 році біля водоспаду Шипіт (щорічне неформальне зібрання) у Карпатах зібралися хіпі з Ужгорода, Львова, Москви та інших міст колишнього СРСР. Організаторами були Володимир «Ноні» Єсаулов (1961-2001) з львівської хіп-тусовки і Олександр «Чарлі» Пензель з Ужгорода. Відтоді щороку на свято Івана Купала тут збираються хіппі і представники інших субкультур не тільки з СНД, а й зі всієї Європи.

Слайд 6

Відомі хіпі Пол Маккартни, стив джобс, Дженис Джоплин, Джо н Ле ннон,

Слайд 7

Фільми про хіппі Трип» — фильм (1967) «Забриски-пойнт» — фильм режиссёра Микеланджело Антониони (1970) «Музыка красных хиппи» — альбом ленинградской рок-группы «Санкт-Петербург»[10] «Хиппаны» — песня группы ДДТ (1984) «Отягощённые злом, или Сорок лет спустя» — н-ф роман братьев Стругацких (1988, критический взгляд) «Хиппи» — телесериал (Великобритания, 1999) «Вместе» — фильм шведского режиссёра Люкаса Мудиссона (2000) «Через Вселенную» — фильм-мюзикл Джулии Тэймор (2007) «Дом Солнца» — фильм Гарика Сукачева по повести Ивана Охлобыстина (2010) «Hippies» — альбом группы гаражного рока Harlem (2010) «Зачарованные»-бабушка Зачарованных Грэмс была дитя цветов

Слайд 8

Фото хіпі

Слайд 9

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне