X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Тренінг для опікунів "Усвідомлене та відповідальне батьківство"

Завантажити презентацію

Тренінг для опікунів "Усвідомлене та відповідальне батьківство"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

бути щирими; бути активними; бути доброзичливими; бути позитивними; говорити по черзі; слухати і чути кожного; висловлювати власну думку; виступати від власного імені; користуватися “правилом руки”.

Слайд 4

Слайд 5

Батьківство - процес забезпечення батьками(рідними чи прийомними) необхідних умов для повноцінного розвитку, виховання та навчання дітей.

Слайд 6

Стилі батьківської поведінки стосовно дітей Як почуває себе дитина, до якої батьки ставляться таким чином? Як може вплинути таке ставлення батьків до дитини на їх особистісний розвиток?

Слайд 7

Слайд 8

Ліберальний стиль батьківської поведінки Батьки, схильні до ліберального стилю: здійснюють незначний контроль за поведінкою дитини або контроль узагалі відсутній унаслідок байдужого ставлення до виконання батьківських обов’язків; практикують вседозволеність; виконують усі забаганки дитини; невиправдано ідеалізують свою дитину.

Слайд 9

Опікунський стиль батьківської поведінки Батьки, схильні до опікунського стилю: прагнуть постійно бути поруч із дитиною; вирішують за дитину всі проблеми; роблять за дитину те, що може робити вона сама; оточують дитину надмірною увагою; обмежують самоствердження дитини; контролюють кожен крок дитини.

Слайд 10

Демократичний стиль батьківської поведінки Батьки, схильні до демократичного стилю: поважають особистість дитини; приймають дитину такою, якою вона є; дають зрозуміти дитині, що її справи є важливими й для них; довіряють своїй дитині; дозволяють своїй дитині робити власний вибір; заохочують самостійність дитини; засуджують не саму дитину, а її вчинок; прислухаються до думок дитини; проводять разом із дитиною вільний час; допомагають дитині розвивати її здібності.

Слайд 11

Усвідомлене батьківство – це взаємодія батьків(чи осіб, які їх замінюють) між собою та іншими членами сім’ї, включаючи дітей, результатом якої є створення найбільш сприятливих умов для повноцінного розвитку дитини на всіх етапах її життя.

Слайд 12

ЗАСАДИ УСВІДОМЛЕНОГО БАТЬКІВСТВА Любіть свою дитину. Приймайте дитину такою, якою вона є. Вірте своїй дитині. Довіряйте своїй дитині. Вірте у те, що дитина може самостійно подолати життєві перепони. Показуйте дитині, що вона є для вас важливою. Дайте зрозуміти дитині, що її справи є важливими для вас. Дозволяйте дитині робити свій вибір, приймати власне рішення. Допомагайте дитині виконати те, чого вона не вміє. Засуджуйте не саму дитину, а її вчинок. Прислухайтеся до думки дитини. Активно вислуховуйте про переживання і потреби дитини. Співпрацюйте з дитиною, а не керуйте нею. Накази й різкі заборони можуть спровокувати спалах агресії. Будьте ввічливі і терплячі з дитиною. Допомагайте дитині розвивати свої здібності. Забезпечуйте основні життєві потреби дитини.

Слайд 13

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Психологія