X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Мислення

Завантажити презентацію

Мислення

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

"Мислення – це діяльність, що опирається на систему понять, спрямована на розв'язок завдань, підлегла цілі, що враховує умови, у яких це завдання здійснюється" .

Слайд 3

Схематично це можна представити так: Система понять Діяльність Розв'язок задач Ціль Врахування умов Врахування умов

Слайд 4

Види патології мислення Порушення операціональної сторони мислення. 2. Порушення динаміки мислення. 3. Порушення особистісного компонента мислення. 4. Порушення критичності.

Слайд 5

Порушення операційної сторони мислення Рівні процесу узагальнення: - категоріальний – відношення до класу на підставі головних, істотних ознак; • функціональний – відношення до класу на підставі функціональних ознак; • конкретний – відношення до класу на підставі конкретних ознак; • нульовий (немає операції) – перерахування предметів або їх функцій без спроби узагальнити. До основних розумових операцій відносяться: узагальнення, відволікання (абстрагування), аналіз, синтез.

Слайд 6

При зниженні рівня узагальнення в судженнях хворих домінують безпосередні уяви про предмети і явища. Замість виділення узагаль-нених ознак, хворі викори-стовують конкретно-ситуаційні комбінації, у них відзначаються труднощі абстрагування від конкретних деталей (наприклад, загальне між диваном і книгою в тому, що "на дивані можна читати").

Слайд 7

цей рівень був у людини раніше, а потім знизився, що й відбувається із хворими епілепсією, органічними поразками ЦНС, наслідками травм головного мозку. У хворих же олігофренією відзначається недорозвинення понятійного, абстрактного мислення, а саме процесів узагальнення й відволікання.

Слайд 8

Слайд 9

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Психологія