X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Дидактичні ігри на уроках природознавства в 1 класі"

Завантажити презентацію

Дидактичні ігри на уроках природознавства в 1 класі"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Дидактична гра, як засіб розвитку логічної пам'яті молодшого школяра на уроках природознавства

Слайд 2

Дидактична гра – це гра, спрямована на формування у дитини потреби в знаннях, активного інтересу до того, що може стати їх новим джерелом, удосконалення пізнавальних умінь і навичок.

Слайд 3

Етапи створення дидактичної гри: Обирання теми гри; Визначення мети й завдань гри; Підготовка і проведення гри (повідомлення учням теми гри, підготовка унаочнень, проведення гри, підбиття підсумків).

Слайд 4

Успіх проведення гри залежить від дотримання певних вимог: Ігри мають відповідати навчальній програмі; Ігрові завдання мають бути не надто легкими, проте й не занадто складними; Відповідність гри до вікових особливостей учнів; Різноманітність ігор; Залучення до гри учнів усього класу.

Слайд 5

Процес розвитку логічної пам'яті у молодших школярів Спеціально організований. Враховуються індивідуальні характерис - тики пам’яті дитини: її об’єм, модальність (зорова, слухова, моторна). Опанування учнем різних прийомів та способів запам’ятовування.

Слайд 6

Гра ,,Влаштуй виставку картин на тему ,,Зима – літо’’

Слайд 7

Гра «Я почну, а ти закінчуи » Сьогодні по дорозі до школи я бачив (бачила)...

Слайд 8

Ми п’ємо... Гра «Я почну, а ти закінчуи »

Слайд 9

Гра «Я почну, а ти закінчуи » Собака Людина Небо Сонце Квіти Дерева Риби Зірки Дощ Тварини Вода ПРИРОДА

Слайд 10

За дидактичними картками “Хто зайвий?”

Слайд 11

За дидактичними картками гра “Плутанка”

Слайд 12

Гра “Допоможе алфавіт” Пригадай алфавіт і ти зможеш розшифрувати прислів’я. 10, 1 4, 19, 21, 1, 17, 11 16, 32, 6, 11 9,11, 3, 24, 23, 31. І за горами люди живуть

Слайд 13

Гра “Лабіринт” Знайди в цьому лабіринті букв слова – назви водойм. Вони можуть читатись у різних напрямках. Викресли їх лініями. Подумай, що є зайвим. Чому?

Слайд 14

Гра “Переставлені склади” БА ЖА, РА ВЕЛЬ ЖУ, ШИ НА НЮ КО, РЕ ПЕ ПІЛ КА, КАЧ ДЕР, КА Я ЩІР, КА ЛЕ ЛЕ, ТИ КРО. (Жаба, журавель, конюшина, перепілка деркач, ящірка, лелека, кроти)

Слайд 15

Гра “Мозаїка” Зберіть окремо об’єкти живої та неживої природи.

Слайд 16

Гра “Приймаю – не приймаю” Сонце – жива природа. Хмари – нежива природа. Білка – жива природа. Мак – нежива природа. Вода – нежива природа. Синичка – жива природа. Дуб – нежива природа.

Слайд 17

Гра “Розшифруй анаграми” Перестав місцями букви і ти розшифруєш назви корисних копалин. ФОРТ, ЯЛІУВГЛ, ФАТАН, УДАР, ЗАГ, НАВПЯК, РАГТІН. (Торф, вугілля, нафта, руда, газ, вапняк, граніт)

Слайд 18

Гра “Загадки”- “Прогноз погоди” 1. Летить коник, басує, полем-долом пустує. Ніхто йоготне впіймає. Ніхто його не загнуздає. (Вітер) 2. У річці купалася, у хмарі ховалася, Від блискавки-грому полинула додолу. На землю спустилася – на сто крапель розбилася. (Гроза) 3. Сидить дід за подушками і стріляє галушками. (Град) 4.Не сніг, не лід, а взимку дерева прикрашає. (Іній) 5. Хто малюнки на вікні уночі зробив мені? (Мороз) 6. Що сходить без насіння? (Сонце) 7. Я падаю на ваші хати. Я білий-білий, волохатий. Я прилітаю вам до ніг, а називаюсь просто… (Сніг) 8. Вранці хтось в саду бродив і намисто загубив. Потім сонечко гуляло, намистинки позбирало. (Роса) 9. Мене просять і чекають, а як прийду – утікають. (Дощ) 10. То чорні, то сині по небу ходили, а як набив їх вітер – сльози розпустив. (Хмари)

Слайд 19

Стараймося!!! Гра – це є творчість. Гра – це є праця. Праця – це шлях до пізнання світу та розвитку дитини, як особистості.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство