X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Право

Завантажити презентацію

Право

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Які цивільно-правові договори вам відомі? За яких умов буде дійсним цивільно-правовий договір? Які договори можуть укладати неповнолітні?

Слайд 2

Захист прав споживачів.

Слайд 3

Проблемне питання: Як захистити та правильно користуватись своїми споживчіми правами?

Слайд 4

План   1.Які права мають споживачі в Україні?   2. Як правильно користуватися своїми правами споживача?   3. Як захистити свої права споживача?

Слайд 5

Терміни: споживачі, продавці, виконавці, виробники

Слайд 6

Наведіть приклади ситуацій, коли між собою у відносини вступають: споживач-продавець, споживач-виконавець, споживач-виробник.

Слайд 7

1. Конституція України, ст. 42.   2. Цивільний кодекс України.   3. Закон України «Про захист прав споживача».   4. Закон України «Про рекламу».   5. Закон України «Про безпечність та якість харчових продуктів» (про наявність генетично модифікованих організмів ГМО). 6. Кодекс України про адміністративні правопорушення.

Слайд 8

1-ша група 1. Які права мають споживачі відповідно до Закону «Про захист прав споживачів»? 2. Які обов’язки мають споживачі? 3. Якими правами споживача ви можете скористуватись, зайшовши до магазину «Мобілочка» і придбавши мобільний телефон. 4. У магазині «Фокстрот» ви придбали пральну машинку «Самсунг». Про які обов’язки споживача ми повинні пам’ятати?

Слайд 9

2-га група   1. Що означають гарантійні зобов’язання?   2. Ви придбали в магазині цифровий фотоапарат. Про що ви повинні пам’ятати, забираючи товар, і якими, на вашу думку, мають бути дії продавця?  

Слайд 10

3-тя група 1. Які права мають споживачі у разі придбання товару неналежної якості?   2. Яким правом ви скористаєтеся, придбавши новий годинник з написом «протиударний», який, проте за три дні, упавши на підлогу, зупинився.

Слайд 11

4-та група   1. Які права мають споживачі, укладаючи договір про виконання робіт чи надання послуг?   2. Якими будуть ваші дії у наведеній ситуації?   Майстер у вас удома відремонтував телевізор, але ввечері, увімкнувши телевізор, ви побачили, що екран одразу згас.

Слайд 12

5-та група 1. Що ми розуміємо під правом споживача на інформацію про продукцію?   2. Які обмеження щодо реклами, розрахованої на неповнолітніх, передбачає українське законодавство?   3. Чи згодні ви із твердженням: «Часто реклама спрямована на наші почуття, а не надає необхідну фактичну інформацію. Спонукає купувати (замовляти) те, що не потрібно споживачам»?   4. Ви обираєте продовольчі продукти в супермаркеті, але в маркуванні на етикетці немає інформації про наявність генетично модифікованих організмів (ГМО). Які права порушені в даній ситуації?  

Слайд 13

Продовжте речення: - Покупець може вимагати заміни товару якщо……. - Якщо протягом гарантійного строку виявлено вади, споживач має право….. - Поверненню чи обміну не підлягають наступні товари…..

Слайд 14

Проблемне питання: Як захистити та правильно користуватись своїми споживчіми правами?

Слайд 15

Домашнє завдання: 1-7 балів – параграф читати, відповідати на питання; 8-9 - параграф+написати скаргу за алгоритмом. 10-12 – параграф + виготовити буклет «Захист прав споживачів».

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Правознавство