X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Адміністративні правопорушення

Завантажити презентацію

Адміністративні правопорушення

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Адміністративні правопорушення.

Слайд 2

План Поняття, ознаки адміністративних правопорушень. Склад адміністративних правопорушень.

Слайд 3

1. Поняття, ознаки адміністративних правопорушень.

Слайд 4

Адміністративне правопорушення (проступок) – це протиправна, винна ( умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління, і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність ( ст. 9 КУпАП).

Слайд 5

Ознаки адміністративних правопорушень: діяння; протиправність, полягає в порушені правил поведінки, встановленими відповідними правовими нормами; суспільна небезпека адміністративних правопорушень заподіює або створює загрозу громадському порядку або власності; винність адміністративних правопорушень особи є лише тоді, коли має місце вина у формі умислу або необережності; караність адміністративних правопорушень вважається таким за умови, що за нього законодавством передбачена адміністативна відповідальність.

Слайд 6

2. Склад адміністративного правопорушення.

Слайд 7

Склад адміністративного правопорушення – це сукупність установлених законом об’єктивних і суб’єктивних ознак, наявність яких характеризує діяння, як адміністративне правопорушення (проступок): -об’єкт; -об’єктивна сторона; -суб’єкт; -суб’єктивна сторона;

Слайд 8

Адміністративний делікт – особливий вид деліктів (правопорушень). За ступенем суспільної небезпеки адміністративні делікти поділялися на адміністративні злочини та адміністративні проступки. Суб’єктом учинення адміністративного делікту може бути тільки особа (публічна, державний службовець тощо), наділена владними повноваженнями. Адміністративний делікт – суспільне явище і, таким чином, – особливий вид публічного делікту.

Слайд 9

 Суб’єктом таких правопорушень може бути тільки особа, наділена владними повноваженнями. Відповідальність посадових осіб за адміністративні проступки має регулювати Адміністративний кодекс України.

Слайд 10

Отже, адміністративне правопорушення (проступок) — протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на державний або громадський порядок,власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законодавством передбачено адміністративну відповідальність.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Правознавство