X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Дрібні правопорушення

Завантажити презентацію

Дрібні правопорушення

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Дрібні правопорушення Глава 6 АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ, ЩО ПОСЯГАЮТЬ НА ВЛАСНІСТЬ. Стаття 51. Дрібне викрадення чужого майна

Слайд 2

Дрібне викрадення чужого майна шляхом крадіжки, шахрайства, привласнення чи розтрати - тягне за собою накладення штрафу від 10 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до 1 місяця з відрахуванням 20 % заробітку, або адміністративний арешт на строк від 5 до 10 діб.

Слайд 3

Повторне протягом року вчинення правопорушення - тягне за собою накладення штрафу від 30 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк від 1 до 2 місяців з відрахуванням 20 % заробітку, або адміністративний арешт на строк від 10 до 15 діб.

Слайд 4

Порушення правил користування засобами автомобільного транспорту та електротранспорту Глава 10 АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ НА ТРАНСПОРТІ, В ГАЛУЗІ ШЛЯХОВОГО ГОСПОДАРСТВА І ЗВ'ЯЗКУ Стаття 119. Порушення правил користування засобами автомобільного транспорту та електротранспорту

Слайд 5

Пошкодження внутрішнього обладнання та стекол автобусів, маршрутних таксі, тролейбусів або трамваїв - тягне за собою накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Слайд 6

Викидання сміття та інших предметів з вікон і дверей автобусів, маршрутних таксі, тролейбусів або трамваїв - тягне за собою попередження або накладення штрафу від 0,5 до 1 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян.

Слайд 7

Куріння в автобусах, маршрутних таксі, тролейбусах або трамваях - тягне за собою попередження або накладення штрафу від 5 до 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Слайд 8

Порушення вимог пожежної безпеки в лісах Глава 7 АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ У СФЕРІ ОХОРОНИ ПРИРОДИ, ВИКОРИСТАННЯ ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ, ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ Стаття 77. Порушення вимог пожежної безпеки в лісах

Слайд 9

Порушення вимог пожежної безпеки в лісах - тягне за собою накладення штрафу на громадян від 1 до 3 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від 3 до 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Слайд 10

Знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення вимог пожежної безпеки в лісах, що призвело до виникнення лісової пожежі або поширення її на значній площі, - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 3 до 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від 7 до 12 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Правознавство