X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Право"

Завантажити презентацію

"Право"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Право – система обов’язкових для всіх, формально визначених правил поведінки, які встановлюються або дозволяються державою.

Слайд 2

У 1924 р. у Женеві було прийнято Декларацію права дитини. 1959р. – розроблена і втілена в життя нова Декларація прав дитини.

Слайд 3

Декларація – це документ, у якому викладено важливі правила, обов’язки для всіх людей, урочисте проголошення урядом яких-небуть принципів.

Слайд 4

У 1989 р. у Нью-Йорку всі прогресивні країни світу підписалися під Конвенцією прав дитини. В 1991 р. Україна приєдналася до Конвенції. В 1993 р. в м. Києві створено Всеукраїнський комітет захисту дітей. Конвенція – угода між державами. Головний міжнародний документ щодо захисту дітей. Конвенція ООН має 54 статті, написані шістьма мовами.

Слайд 5

В Конвенції прав дитини записано: «Дитиною вважається кожна людська особа до досягнення нею 18-ти років. Дитина потребує особливої охорони і піклування як до, так і після народження.»

Слайд 6

Згідно з Конвенцією Україна у квітні 2001 р. прийняла Закон про охорону дитинства. Закон – документ, нормативний акт, прийнятий вищим органом державної влади.

Слайд 7

Конституція – це Основний Закон, де записані всі права та обов’язки громадян.

Слайд 8

Стаття 6.

Слайд 9

Стаття 7.

Слайд 10

Стаття 9.

Слайд 11

Стаття 8.

Слайд 12

Стаття 28.

Слайд 13

Стаття 23.

Слайд 14

Стаття 31.

Слайд 15

Стаття 24.

Слайд 16

Стаття 29.

Слайд 17

Стаття 2.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Правознавство