X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Загальноосвітній навчальний заклад I – III ступенів 53 Х ерсонської міської ради Кафедра історії та правознавства Підсумки роботи за 2010 – 2011 навчальний

Завантажити презентацію

Загальноосвітній навчальний заклад I – III ступенів 53 Х ерсонської міської ради Кафедра історії та правознавства Підсумки роботи за 2010 – 2011 навчальний

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Загальноосвітній навчальний заклад I – III ступенів № 53 Херсонської міської ради Кафедра історії та правознавства Підсумки роботи за 2010 – 2011 навчальний рік.

Слайд 2

Науково-методична проблема школи “ Шляхи підвищення інформаційної та комунікативної компетентності вчителя” Склад кафедри: 1. Штогріна О. О. – керівник МО, вища категорія. 2. Літвін Н. А. - вчитель1 категорії. 3. Некрасова А. В. - вчитель початківець. Завдання кафедри: 1. вивчення та впровадження в практику досягнень психолого – педагогічної науки. 2. Вивчення та аналіз навчальних планів, програм, підручників, методичних розробок, інструкцій, форм і методів проведення уроків, позакласної та позашкільної роботи. 3. Розвиток аналітичного мислення у учнів, розумової активності, пізнавального інтересу, здатності адаптуватись до нових умов навчання. 4. Активізація єднання навчальної роботи з виховною.

Слайд 3

Навчальні досягнення учнів: 1. Участь в I – II етапах предметних олімпіад з історії та правознавства. 2. Участь в заходах місячника правових знань та декади історії. 3. Поєднання учбової та виховної роботи з предметів. 4. Зустрічі з представниками правоохоронних органів, депутатами міської (районної) ради, ветеранами збройних сил та учасниками війн та збройних конфліктів. 5. Екскурсії та робота з молодшими школярами. 6. Участь в конкурсах та індивідуальна праця з набуття знань.

Слайд 4

Моніторинг навчальних досягнень учнів з історії України за 2010 – 2011 навчальний рік: Успішність учнів з історії України в 1 семестрі. Успішність учнів з історії України за рік.

Слайд 5

Моніторинг навчальних досягнень учнів з основ правознавства за 2010 – 2011 навчальний рік: Успішність учнів в 1 семестрі. Успішність учнів за рік.

Слайд 6

Заходи з історії, екскурсії та участь в конференціях. 1. Міні-гра “Перші кроки. Подорож в країну Кліо ” / учні 5- х класів, вчитель Некрасова А. В./ 2..Вікторина “Херсон в роки Великої Вітчизняної війни. / учні 8 – 10- х класів, вчитель Штогріна О. О. / 3. Урок мужньості “ Зустріч з воінами-інтернаціоналістами, героями війни в Афганістані. “ / учні 9- х класів, вчителя Штогріна О. О. Літвін Н. А. / 4. Екскурсія до ОРАГСу Дніпровського району м. Херсона. Ознайомлення з роботою та документальною базою закладу. /учні 9 -10- х кл., вчитель Літвін Н. А. / 5. Круглий стіл з робітниками правоохоронних органів Дніпровського району. / учні 9- 10- х класів, вчитель Літвін Н. А. / 6. Зустріч – конференція з депутатом міської ради Марченко І. О. з питань міського та шкільного самоврядування. / учні – члени шкільного парламенту, вчителя Літвін Н. А., Некрасова А. В./ 7. Семінар-тренінг з питань запобігання насильства в сім'ї. / учні 7- х класів, вчитель Штогріна О. О. /

Слайд 7

Участь в міських та обласних заходах: 1). 10.09.10. – підведення підсумків міського конкурсу медіа-проектів “Благополучний град Херсон ”. Робота “ Херсон – колиска чорноморського флоту ” отримала диплом переможця (Яковлєва М. – 10- А, вчитель Штогріна О. О. ) 2). 28.10.10. – участь команди учнів в 1 етапі міського конкурсу “Козацькими стежинами ” (учні 10- А класу 1 місце. Вчитель Штогріна О. О. ) 3). 09.11.10. – участь у районному конкурсі “Кращий правознавець ” (Росинська К. – 10- А, 2 місце. Вчитель Літвін Н. А.) 4). 25.11.10. – участь в обласному конкурсі на кращу туристичну подорож, експедицію “Мій рідний край ” (конкурс триває) 5). 15.04.11. – участь в міському конкурсі “ Державна служба очима молоді “ (конкурс триває) 6). 05.05.11. – участь в міському конкурсі кросвордів “ Країна права ” (Літвін В. – 10- А, 3 місце. Вчитель Літвін Н. А. )

Слайд 8

Методична діяльність вчителів. 30.08.10. Методична нарада в ЗНЗ № 51 з питань підсумків роботи вчителів історії в 2009 – 2010 н. р., ознайомлення з нормативними документами. (вчитель Літвін Н. А.) 29.10.10. Виступ на педраді в ЗНЗ № 53 “Уроки гуманітарного циклу в системі національного навчання та виховання ”. Вчитель Штогріна О. О. “ Становлення української державності в історичному аспекті та її вплив на розвиток національної самосвідомості учнів ” Вчитель Літвін Н. А. “ Актуальність правової освіти та виховання учнів на сучасному етапі в контексті національних традицій ” 04.11.10. Засідання МО ЗНЗ № 53. Доповідь “ Зміст і структура поняття “ картографічна компетентність ”. Обговорення проблеми. (Вчитель Некрасова А. В.) 29.11.10. Засідання керівників МО вчителів історії міста, настанови про підведення підсумків 1 семестру, оформлення шкільної документації та особливості викладання історії в 10- х класах.( Вчитель Штогріна О. О., керівник МО). Освіта та самоосвіта вчителів, переймання досвіду та проведення майстер-класів з предметів протягом року.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Портфоліо