Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Розвиток України та забезпечення гідного здорового життя нації в умовах тяжкої екологічної ситуації та подолання наслідків Чорнобильської трагедії, сучасного стану економіки, виробництва та сільського господарства передбачає покращення кадрового потенціалу держави, у тому числі соціологів, психологів і спеціалістів з фізичної реабілітації.
Інститут соціальних технологій готує прекрасних фахівців, які готові надати допомогу людині, покращити її емоційний та фізичний стан, а, отже, підвищити якість її життя.
Серед викладачів інституту – справжні професіонали – майстри спорту, заслужені педагоги, науковці та практики, які люблять і цінують свою роботу.
Який фах здобувають на кафедрі? Кафедра готує бакалаврів за напрямом «Здоров’я людини», а також спеціалістів і магістрів за спеціальністю «Фізична реабілітація».
спортивна медицина, олімпійський та професійний спорт, масаж, основи догляду за хворими та інвалідами, фізична реабілітація в педіатрії тощо. Чому вас навчатимуть? Крім гуманітарних наук (філософія, соціологія, релігієзнавство), майбутні фахівці вивчатимуть спеціальні розділи психології та ряд профільних дисциплін, таких, як
Які навички ви здобудете? Ви навчитесь формувати комплексний погляд на фізичний та емоційний стан людини і приймати життєво важливі рішення задля вдосконалення її самопочуття та зовнішності; розробляти системи фізичних і психологічних вправ для кожного окремого випадку; добирати засоби і форми лікувальної фізкультури, масажу, оздоровчих процедур; виявляти та розширювати резервні можливості організму за допомогою індивідуально підібраних програм.
Де ви зможете працювати? Ви матимете можливість працевлаштуватися тренером, інструктором, методистом у спортивних клубах; відділеннях відновлювального лікування; навчально-реабілітаційних центрах системи освіти; науково-дослідних інститутах; реабілітаційних центрах курортів, санаторіїв, профілакторіїв та ін.
Отримайте професію, яка не втратить актуальності, адже покликана покращити найважливіший аспект життя людини – її здоров’я!
Який фах здобувають на кафедрі? Кафедра готує молодших спеціалістів, бакалаврів, спеціалістів і магістрів за напрямом і спеціальністю «Соціальна робота».
Чому вас навчатимуть? Ви опануєте закони, принципи й тенденції сучасної соціальної політики; соціальне законодавство; теорію та методи соціологічних досліджень та опитування громадської думки. До дисциплін, які вивчає майбутній соціолог, належать статистика і соціальна теорія, деякі галузі права, економіки, політології, історії, соціальної політики, психології, соціології і соціальної роботи.
Які навички ви здобудете? Ви навчитесь: здійснювати діагностику й аналітику соціальної сфери; розробляти й реалізовувати соціальні проекти; управляти конфліктом у соціальній сфері; розробляти й реалізовувати рекламні й PR-кампанії в соціальних сферах; здійснювати посередницьку й консультаційну діяльність; проводити соціологічні та психологічні дослідження в соціальній сфері; проводити різнопланові наукові дослідження в соціальній сфері.
Де ви зможете працювати? Після закінчення навчання ви матимете нагоду працювати у: державних організаціях, управліннях, фірмах, діяльність яких включає соціальну роботу; службах соціального захисту та допомоги; штабах громадсько-політичних організацій і партій; центрах вивчення громадської думки; науково-дослідних інститутах, які займаються соціологічними експертизами; правоохоронних органах, військових та спеціалізованих службах відомчого підпорядкування; навчально-освітніх закладах, комісіях у справах неповнолітніх, центрах працевлаштування тощо.
Який фах здобувають на кафедрі? Кафедра готує бакалаврів, спеціалістів/магістрів за спеціальністю «Психологія».
Чому вас навчатимуть? Крім гуманітарних, природничих та загальноекономічних дисциплін (філософія, соціологія, антропологія, анатомія, інформатика, менеджмент), майбутні фахівці вивчатимуть цикл профільних дисциплін: експериментальна психологія, соціальна психологія, вікова психологія, інженерна психологія, основи психотерапії тощо.
Які навички ви здобудете? Ви навчитесь підмічати дрібниці в поведінці людини, діагностувати її психічний стан, когнітивні та комунікативні проблеми тощо; розробляти методики надання консультативної та практичної допомоги; проявляти гнучкість, пластичність та динамічність мислення у процесі спілкування з особами із різними психічними станами; прогнозувати реакції співбесідника, коректно інтерпретувати інформацію, виявляти і фіксувати індивідуальні особливості психіки; користуватись психодіагностичними методиками і тестами.
фірмах та організаціях як менеджер із підбору персоналу; вищих та середніх навчальних закладах як викладач, методист, штатний психолог; центрах соціально-психологічної допомоги та роботи з населенням; центрах зайнятості, консультаційних центрах; Де ви зможете працювати? Попит на послуги професійних психологів чималий. Зокрема ви можете працевлаштуватися у: приватних фірмах (клініки, кабінети, центри психологічної допомоги), що надають послуги професійного психолога.
Кафедра фізичного виховання не здійснює профільної підготовки спеціалістів, але є однією з провідних в Інституті соціальних технологій. Завідує кафедрою триразовий чемпіон світу з греко-римської боротьби Сослан Георгієвич Адирхаєв.
Протягом педагогічної діяльності Сослан Георгійович не припиняв активно займатися своїм улюбленим видом спорту – класичною боротьбою. Багаторазовий чемпіон світу серед ветеранів, Сослан Адирхаєв продовжує високо тримати спортивний прапор України.
За вагомий внесок у розвиток і пропаганду фізичної культури і спорту в Україні Сослану Адирхаєву присвоєно звання «Почесний працівник фізичної культури і спорту».
Університет “Україна” ініціював розвиток нового напряму студентського спортивного руху – Всеукраїнських спортивних ігор серед студентів-інвалідів.
Як нас знайти? АДРЕСА ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ: м. Київ, вулиця Львівська, 23, корпус 1, каб. 104 (метро “Житомирська”) Тел.: 409-27-62 424-70-08 АДРЕСА ІНСТИТУТУ СОЦІАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ: м. Київ, вулиця Львівська, 23, корпус 3, каб. 309 Тел.: 409-27-66
Схожі презентації
Категорії