X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Відкритий міжнародний університет розвитку людини “УКРАЇНА”

Завантажити презентацію

Відкритий міжнародний університет розвитку людини “УКРАЇНА”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Відкритий міжнародний університет розвитку людини “УКРАЇНА”

Слайд 2

Інститут права та суспільних відносин Галузь знань: 0301 “Соціально-політичні науки” Напрям підготовки: Політологія Спеціальність: ПОЛІТОЛОГІЯ

Слайд 3

Освітньо-кваліфікаційний рівень: Бакалавр 6.030104

Слайд 4

Кафедра суспільно-політичних наук, ГЛОБАЛІСТИКИ ТА СОЦІАЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ Політолог – це спеціаліст із вивчення сфери політичних відносин, політичної системи суспільства, політичних інститутів, питань внутрішньої та зовнішньої політики, міжнародних відносин; у галузі аналізу, діагностики і прогнозування політичних процесів і управління ними. Сфера застосування професійних навичок сучасного політолога є достатньо широкою.

Слайд 5

Працевлаштування: Первинні посади: експерт, аналітик, радник, консультант у місцевих органах влади, районних, міських, обласних державних адміністраціях (відділи внутрішньої політики; аналітичні центри; в органах МВС і СБУ, в неурядових громадсько-політичних організаціях і установах та ін.); службах вивчання громадської думки та суспільно-політичних настроїв; науково-дослідних центрах; установах та виборчих штабах громадських об’єднань і політичних партій; в інших сферах управління та обслуговування.

Слайд 6

Освітньо-педагогічна робота: викладач соціально-політичних дисциплін і соціології у загальноосвітніх школах, гімназіях, ліцеях, вищих навчальних закладах І-ІІ рівня акредитації, науковий співробітник.

Слайд 7

Галузь знань: 0302 “Міжнародні відносини” Напрям підготовки: Міжнародні відносини Спеціальність: МІЖНАРОДНА ІНФОРМАЦІЯ

Слайд 8

Освітньо-кваліфікаційні рівні: Бакалавр 6.030204 Спеціаліст 7.03020401 Магістр 8.03020401

Слайд 9

Інститут права та суспільних відносин готує фахівців за спеціальністю “МІЖНАРОДНА ІНФОРМАЦІЯ” В Університеті “Україна” випускники отримують диплом державного зразка за напрямом “МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ” за освітньо-кваліфікаційним рівнем БАКАЛАВР, СПЕЦІАЛІСТ, МАГІСТР.

Слайд 10

Грунтовні знання іноземних мов (англійська, німецька), економіки та комп’ютерної техніки дозволять випускникам Університету “Україна” кваліфіковано займатися інформаційно-аналітичною діяльністю у зовнішньополітичній та зовнішньоекономічній сферах. Високий рівень знань з теорії та практики міжнародних відносин, зовнішньої політики і дипломатії, економічної та юридичної науки, ділової іноземної мови гарантують випускникам працевлаштування за бажанням

Слайд 11

Хто володіє інформацією, той володіє світом аналітиками у міжнародних організаціях, Міністерстві закордонних справ України, засобах масової інформації або менеджерами з РR у представництвах іноземних фірм та сучасних вітчизняних підприємствах.

Слайд 12

Галузь знань: 0304 “ПРАВО” Напрям підготовки: Правознавство Спеціальність: ПРАВОЗНАВСТВО

Слайд 13

Освітньо-кваліфікаційні рівні: Молодший спеціаліст 5.03040201 Бакалавр 6.030402 Спеціаліст 7.03040201 Магістр 8.03040201

Слайд 14

Якщо ви хочете мати дійсно престижну професію, обирайте ПРАВОЗНАВСТВО Студент, який здобуває фах із правознавства, отримує знання та навички з дисциплін загальноправового циклу: галузевих юридичних та спеціальних – Біржове, банківське, податкове, цивільне, господарське, підприємницьке, кримінальне право, нотаріат.

Слайд 15

Особлива увага приділяється вивченню системи права і законодавства нашої держави Опанувавши цю спеціальність, Ви матимете змогу працювати в: органах правосуддя; нотаріаті; установах юстиції; органах самоврядування та виконавчої влади; Антимонопольному комітеті; органах внутрішніх справ, митного контролю, податкової служби тощо.

Слайд 16

Освітній рівень бакалавра з правознавства є базовим для продовження навчання за програмою підготовки спеціаліста (магістра) цієї спеціальності в нашому університеті. Фахівці з правознавства конче необхідні нашому суспільству!

Слайд 17

Ми допоможемо Вам стати спеціалістом вищого ґатунку! АДРЕСА ІНСТИТУТУ: м. Київ, вул. Львівська, 23, корпус 3 , к. 503 Тел. 097-356-38-14 ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: м. Київ, вул. Львівська, 23, корпус 1 , к. 104 (метро “Житомирська”) Тел. 409-27-62

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне