X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Презентація досвіду роботи вчителя історії КЗ “НСЗШ №23”

Завантажити презентацію

Презентація досвіду роботи вчителя історії КЗ “НСЗШ №23”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація досвіду роботи вчителя історії КЗ “НСЗШ №23” Корзун Катерини Миколаївни L/O/G/O

Слайд 2

Моя методична проблема Розвиток пізнавальної самостійності учнів, залучення їх до творчої діяльності На своїх уроках прагну підтримувати творчість. Використовую такі прийоми та форми роботи: уроки - рольові ігри, уроки - театралізації; інтерактивні методики (захист проекту групою чи поодинці, де учням можна запропонувати різні завдання: створення кросвордів, ребусів, оформлення газет).

Слайд 3

Методична проблема школи Вплив єдиного освітнього простору та Інтернет – технологій на становлення інноваційної особистості XXI ст. та визначення їх складових

Слайд 4

Розвиток комунікативних здібностей у процесі вивчення предметів суспільно-гуманітарного циклу шляхом впровадження ІКТ Ми можемо довго дискутувати з приводу ефективності інформаційно - комунікативних технологій на уроках, але не використовувати їх не маємо права, бо вони стрімко ввійшли в усі сфери нашого життя. Вони спрощують спілкування і співробітництво, стають визначальними в економіці і на виробництві, займають центральне місце у процесі інтелектуалізації суспільства, розвитку його системи освіти і культури.

Слайд 5

Використання комп'ютерних технологій у викладанні історії Кабінет історії оснащений комп′ютером, підключеним до мережі Інтернет, який надає широкі можливості для демонстрації учням історичних карт, схем, відеофрагментів, малюнків, звукових файлів, презентацій.

Слайд 6

Технічна база кабінетів використовується учнями та вчителями під час уроків найчастіше за такими напрямками: Оформлення дидактичних, роздаткових матеріалів. Оцінювання знань учнів. Виготовлення наочності до уроків (презентації). Використання відео- та аудіо- матеріалів.

Слайд 7

Основні завданнями застосування комп’ютера на уроці У прийнятому Верховною Радою України 9 січня 2007 р. Законі «Про основні засади розвитку інформаційно го суспільства в Україні на 2007—2015 роки» визначено однією зі стратегічних цілей «забезпечення комп'ютерної та інформаційної грамотності насе лення, насамперед шляхом створення системи освіти, орієнтованої на використання новітніх ІКТ у форму ванні всебічно розвиненої особистості»

Слайд 8

На різних етапах уроку використовую педагогічні програмні засоби : Електронний атлас з історії України. Атлас зі всесвітньої історії. Золота скарбниця України. Міфи народів світу. "Енциклопедія Кирила і Мефодія".

Слайд 9

На уроках та позакласних заходах активно використовую відеоматеріали: «Хроніка визволення Нікополя», «Операція «Вісла». У кабінеті історії зібрана відеотека: Фільми циклу «КРАЇНА: історія українських земель»; Фільми серії «Невідома Україна»; Фільми серії «Вирішальні битви».

Слайд 10

Великі можливості надає комп′ютер в оформленні результатів краєзнавчої роботи. Використання комп’ютера дозволяє не лише створити комп’ютерну базу даних, а й розробляти проекти. Протягом року учні брали участь у створенні проектів: «Моя родина – частина України», «Вулиці нашого міста».

Слайд 11

Використання презентацій Презентації використовуються як вчительські (під час подачі нового матеріалу), так і учнівські (під час перевірки домашнього завдання, захисту проекту).Так, протягом року були розроблені презентації з тем: «Трипільська культура», «Розквіт Київської Русі», цикл уроків з теми «Єгипет», «Ти - споживач», «Дитяча злочинність» та інші.

Слайд 12

Участь у пілотному проекті Національного проекту «Відкритий світ» Електронні уроки в рамках проекту розроблені у вигляді презентацій та дидактичних матеріалів. Окрім навчальної інформації вони містять малюнки, анімацію, пізнавальне відео, посилання на інтернет-ресурси.

Слайд 13

Слайд 14

Тиждень права З 5 по 9 грудня 2011 року у школі пройшов Тиждень права.  У рамках цього тижня відбувся конкурс малюнків серед учнів за темою "Ми діти України», тематична виставка « Я дитина, але я маю права».

Слайд 15

Рольова гра «Я маю право знати свої права» у 6 класі Рольова гра проводилась з використанням ІКТ. Захід був представлений у вигляді мультимедійних слайдів, що містили завдання, ілюстрації, схеми, таблиці, мультфільми.

Слайд 16

Уроки для дітей з особливими потребами

Слайд 17

Позакласна робота Патріотичний напрямок виховної роботи знайшов відображення у проведенні заходів, присвячених Дню визволення України та Нікополя від німецько-фашистських загарбників, Дню Збройних Сил України, Дню Захисника Вітчизни, Дню Перемоги. Були проведені виховні години, години спілкування, за темами: «Пам’ятай: тільки мати й Вітчизна у світі одна», «Свічка пам’яті», «Ти громадянин України», «Ми діти твої, Україно!», «Україна – єдина, соборна держава».

Слайд 18

Перший урок «Україна – наш спільний дім» «Свічка пам’яті» Зустріч з ветераном «Наші обереги»

Слайд 19

Тематичний стенд «Нікопольці – Герої Радянського Союзу» Робота над проектом День Соборності України

Слайд 20

Слайд 21

Слайд 22

Єдиний урок "Рідній Дніпропетровщині 80 років" На прикладах основних подій учням було показано становлення Дніпропетровської області як однієї з провідних областей незалежної Української держави, окреслено її вагому частку в історії, культурі, економіці, науці держави.

Слайд 23

Учителеві, який використовує ІКТ на уроках, не слід забувати, що в основі будь-якого навчального процесу лежать педагогічні технології. Інформаційні освітні ресурси повинні не замінити їх, а допомогти їм бути більш результативними. Вони дозволяють оптимізувати працю вчителя, щоб навчальний процес став більше ефективним. Але в центрі цього процесу стоїть вчитель, його живе слово.

Слайд 24

Моє творче кредо – латинське прислів’я : «Для життя вчимося, не для школи». Саме ці слова визначають завдання, яке я втілюю у своїй роботі – формування креативної особистості і виховання громадянина, здатного жити у демократичному світі.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Портфоліо